Logo N.A.Y.S

N.A.Y.S Najlepsza joga w Warszawie

O nas

N.A.Y.S., to prawdziwa oaza w centrum biznesowego Mokotowa. Nazywamy się Not Another Yoga Studio, ponieważ oferujemy coś, czego do tej pory nie było na mapie Warszawy. Proponujemy Ci bardzo różnorodny wybór zajęć biorąc to, co najlepsze z całego świata jogi, a dodatkowo uzupełniając o wzmacniający pilates, oldschoolowy callanetics czy wprawiający w doskonały humor fitness w hamaku. Z ogromną radością wprowadzimy Cię do świata Unnaty®, metody stworzonej przez pionierkę aerial jogi, Michelle Dortignac. Wpadnij do nas na trening, herbatę, chwilę oddechu, medytacji, czy po prostu się przywitać!

Misja:
Jesteśmy N.A.Y.S. i na przekór znaleźliśmy się w centrum pośpiesznego i zestresowanego biznesu. Powstaliśmy, żebyś mógł odetchnąć, odprężyć się i poćwiczyć w przyjaznej atmosferze i wygodnej lokalizacji.Tworzymy przestrzeń i miejsce, w którym słuchamy, doradzamy, zaprzyjaźniamy się i współpracujemy. Jesteśmy blisko i zawsze dostępni. Chcemy dać Ci to, co najlepsze ze świata jogi i nie tylko. Dzięki nam poczujesz, że naprawdę o siebie dbasz, odzyskujesz energię i siły witalne. Dzięki N.A.Y.S. nauczysz się na nowo oddychać, zdejmiemy Ci ciężar stresu z barków, wzmocnimy twoje plecy, poprawimy kondycję i sylwetkę. Naszą misją jest żebyś ty też był(a) NAYS, przede wszystkim dla siebie samej(go). #beNAYStoyourself

Poznaj nas

Martyna Czyżewska

Instruktor

Edyta Maksimowicz

Instruktor

Kasia Zasławska-Kowal

Instruktor

Joanna Kopciuch

Instruktor

Patryk Tomaszewski

Instruktor

Marta Nadratowska

Instruktor

Sylwia Jach Binkowska

Instruktor

Agnieszka Kobylańska

Instruktor

Monika Tabaka

Instruktor

Emilia Iwaniuk

Instruktor

Monika Wądołowska

Instruktor

Irena Dębska

Masażystka

Kamila Karpińska

Instruktor

Martyna Czyżewska

Instruktor

Moją miłością jest hamak. Jego niesamowite właściwości odkryłam, kiedy przez wymagającą fizycznie pracę ciągle czułam jakiś dyskomfort ciele. Dzięki aerial jodze pozbyłam się bólu, lęku i stresu. Teraz tą pasją chcę się dzielić z innymi. Jestem certyfikowanym nauczycielem Hatha Jogi RYT 200 oraz Unnata® Aerial Jogi, w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness w życiu codziennym UK Mindfulness Association, magistrem psychologii, podróżniczką. Przez kilka lat intensywnie podróżując miałam okazję praktykować jogę w bardzo różnych miejscach na całym świecie. Z kombinacji tych wszystkich inspiracji narodził się pomysł na stworzenie N.A.Y.S., miejsca, które połączy bardzo różne style jogi, treningu medytacyjnego, fitnessu mentalnego, dając możliwość wszechstronnego rozwoju. Miejsca oferującego najwyższy standard bez nadęcia. Po prostu NAYS.

Edyta Maksimowicz

Instruktor

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się w okresie nastoletnim, natomiast profesjonalnym prowadzeniem grup zajmuję się od 7 lat. Podczas rozwoju jako instruktor przeszłam wiele ścieżek i metod, jednak moim głównych polem zainteresowań są zajęcia z grupy body&mind, które stawiają na świadome, bezpieczne i lecznicze podejście do ćwiczeń, tj. pilates czy callanetics. Kocham pracować z ludźmi, pomagać im rozwiązywać ich problemy z ciałem i odpowiadać na ich potrzeby. Jestem wesoła, życzliwa, a na zajęciach stawiam na technikę i dobrą energię:)

Kasia Zasławska-Kowal

Instruktor

Moją miłością jest rozgrzewająca Vinyasa. Płynność, siła, lekkość, integracja, energia, skupienie, wyciszenie. Na zajęciach zwracam uwagę na technikę i dużo mówię o oddechu. Szukam przepływu, przestrzeni, swobody, flow. Flow potrafi być sposobem na pozytywne zatracenie się w oddechu oraz pracy z ciałem. Aczkolwiek nie wszystkie zajęcia, które prowadzę są intensywne. Szukając równowagi często pracuję z formą yin - pasywne uwolnienie.
Jestem dyplomowaną nauczycielką Vinyasa Jogi. Posiadam dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowe,j ze specjalnością w Hatha Jodze. Ukończyłam międzynarodowe szkolenie Yoga Alliance RYS 200, Level 1, kurs Astangi u Manju Joisa. Jestem trenerem Blackroll Polska. Posiadam dyplomy ukończenia szkoleń z zakresu pracy z kobietami w ciąży. Moją wiedzę nieustannie pogłębiam na wielu warsztatach. 

Patryk Tomaszewski

Jestem magistrem Politologii, fotografem z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczyłem style nowoczesne, ze sportem bliżej wiązałem się w 2011 roku. Obecnie pracuję jako Instruktor Zajęć Grupowych, Trener Personalny, Międzynarodowy Prezenter Fitness, Szkoleniowiec szkoły Fitness University Poland, współpracuję również z Akademią Zdrofit (Polska), Fitness Factory (Litwa) oraz ProFit Convention (Ukraina). Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i kursach z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd. Posiadam certyfikat Instruktora m.in. Hatha Yogi, FACTS Training, Animal Flow. Jestem właścicielem firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski', występuję na konwencjach, organizuję własne eventy sportowe, prowadzę szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuję się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w autorskich zajęciach mentalnych pod nazwą Balance Training, będących fuzją metod takich jak Pilates, Joga, PortDeBras czy Stretching. W swoich treningach mieszam różne techniki i uparcie wychodzę poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, pełny energii, staram się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej. Moje motto - „W byciu sobą bądź kimś!”

Marta Nadratowska

Instruktor

Z wykształcenia dietetyk, z zamiłowania joginka. Uwielbiam różnorodność w codziennie podejmowanych aktywnościach. Jeżdżę na rowerze, chodzę na kettle, czasem biegam za psem. Regularnie ćwiczę przeponę głośnym śmiechem (moim znakiem rozpoznawczym). Uczę od 2005. Zawsze w stylu vinyasa jogi. Moje zajęcia charakteryzuje płynne przechodzenie z pozycji do pozycji w rytmie energetyzującego oddechu. Nadajemy witalność ciału, wzmacniamy je, staje się silne. Umysł skoncentrowany i spokojny. Zawsze po dynamicznych sekwencjach dążymy do wyciszenia, zrelaksowania, co daje poczucie balansu, braku rozdrażnienia i poczucia błogostanu. Zapraszam na jogę z nutka beztroski i nonszalancji. No yoga no fun!

Agnieszka Kobylańska

Instruktor

Uwielbiam dzielić się wiedzą i energią. Czerpię ją od wielu lat z miłości do ludzi, do życia w zgodzie i w rytmie natury, z dobrego, świadomego gotowania i jedzenia, z traktowania ruchu jako nieodłącznego elementu życia. Jestem dojrzałą kobietą, która na własnej skórze sprawdzała i sprawdza to, co staram się przekazać ludziom. Typ dobrej uczennicy, która po wiedzę i doświadczenia nie waha się jeździć po świecie w poszukiwaniu mistrzów i inspiracji. Jestem certyfikowanym i doświadczonym nauczycielem metody Pilates / Power Yoga / Unatta Aerial Joga/Yoga Twarzy wg metody Danielle Collins. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki i filologiem, z zamiłowania tancerką, prywatnie mamą dwóch cudownych dzieciaków. Kobietą po przejściach, która z radością wypatruje każdego kolejnego dnia.

Monika Tabaka

Instruktor

Od wielu lat jestem na jogowej ścieżce, ale na macie stanęłam dopiero w 2011 roku. Ukończyłam kurs na nauczyciela jogi akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance RYT 200.Cały czas poszerzam swoją jogową wiedzę na kursach i warsztatach. Przyglądam się różnym nauczycielom, a kilku z nich jest dla mnie ogromną inspiracją. Uwielbiam jogę Vinyasę za nieustannie płynący ruch wraz z oddechem, za nieskończoną możliwość tworzenia nowych sekwencji. Staram się tak prowadzić zajęcia, aby każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego jak długo praktykuje. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją i swoją wiedzą. Cały czas jednak pozostaję uczniem i wiele jeszcze przede mną. Jestem certyfikowaną masażystką a masaż tajski, nazywany też jogą dla leniwych😊jest moją pasją od lat. Stworzyłam swój autorski masaż Good Life Massage. Wciąż głodna wiedzy uczę się nowych technik i podglądam najlepszych. Jestem szczęśliwa, spełniona, wiem co jest dla mnie ważne i wiem dokąd zmierzam. Cieszę się każdym dniem.

Monika Wądołowska

Instruktor

Z uważnością zetknęłam się po raz pierwszy jeszcze w czasach studenckich. Ze sceptyka stałam się praktykiem a następnie trenerem Mindfulness. Szkoliłam się w metodzie Breathworks pochodzącej z Wielkiech Brytanii i prowadzę kursy Mindfulness na Stres oraz MIndfulness dla Zdrowia, warsztaty i praktykę otwartą dla wszystkich - zaawansowanych i początkujących. Życie dało mi możliwość poznania wielu podejść do uważności i wiem, że życzliwość i współczucie są tym co stanowi o jej sercu dlatego podczas zajęć szczególnie zwracam uwagę na ten aspekt. Z wykształcenia psycholog, z przyjemnością spędzam czas z przyrodą, gotując i smakując (najchętniej z bliskimi) odkrywając nowe miejsca, a na dobrze znane patrząc, jak na nowe. Zapraszam Cię na zajęcia uważności, jeśli poszukujesz dla siebie chwili wytchnienia w codziennym biegu, pragniesz nawiązać lepszy kontakt ze swoim ciałem i wyciszyć nader pędzący umysł.

Sylwia Jach Binkowska

Instruktor

Absolwentka AWF Poznań; podyplomowe studia relaksacji i jogi AWF Warszawa oraz Yoga Alliance RYT 200. Na macie jestem już 15 lat. Aktywność fizyczna jest częścią mojego życia – moim drogowskazem i codziennością. Przygodę z jogą zaczęłam od praktyki Iyengar’a. Vinayse pokochałam za oddech, płynność i nieprzewidywalność sekwencji. Joga uczy mnie uważności, pokory i akceptacji tego co niesie ze sobą życie. Obecnie mam przyjemność przekazywania swoich doświadczeń na zajęciach Jogi Vinyasa Slow, Jogi Vinyasa Rozciaganie oraz Jogi dla kręgosłupa. Fascynuje mnie również joga hormonalna i jej fantastyczne efekty dla ciała i samopoczucia. Praktykuję tą formę jogi od 2 lat, w maju tego roku uzyskałam certyfikat nauczycielski Hormone Yoga Therapie u samej Dinah Rodrigues.

Joanna Kopciuch

Instruktor

Witaj! Mam na imię Aśka i jestem zakochana w vinyasie. Z wykształcenia jestem historykiem i myślę, że to dobrze, bo historia to każdy oddech, który dane mi było zaczerpnąć. Tak naprawdę świadomie i głęboko zaczęłam oddychać 6 lat temu - to wtedy na mojej życiowej ścieżce " odnalazła " mnie joga - dzisiaj moja przyjaciółka. To Ona sprawiła, ze moje ciało połączyło sie z duszą, zaczęło się rozluźniać i pięknie uśmiechać. Jestem mamą 15 - letniej Agaty, ciekawą innych dziewczyną, która dzięki jodze odnalazła spokój, optymizm i harmonię, których nie czułam w sobie od lat. Ukończyłam Kurs RYS 200 akredytowany przez Yoga Alliance - i moją wiedzą chcę podzielić się właśnie z Tobą. Jak widzisz joga jest dla kazdego - nie ważne ile masz lat i jak wygladasz. Żeby zacząć wystarczą chęci i pierwszy świadomy oddech na macie. Zapraszam na zajęcia ze Mną z szacunkiem dla własnych ograniczeń i uśmiechem wprowadzę Cię w świat jogi.

Kamila Karpińska

Instruktor

AZ wykształcenia jestem politologiem i psychologiem. Z pasji i serca- nauczycielką jogi i trenerką warsztatów antystresowych, autorką bloga www.streso-terapia.pl Ukończyłam w Indiach kurs nauczycielski Yoga Teacher Training RYT 200. Moją misją jest wspieranie innych w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju i rozwoju osobistym. Fascynuje mnie związek ciała i umysłu oraz wszelkie terapeutyczne formy pracy z ciałem pomagające uwolnić stres i odzyskać radość życia. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje sama joga, która towarzyszy mi od 14 lat. Obserwuję, jak wiele się we mnie zmienia pod wpływem uważnej pracy z ciałem i z emocjami. Dlatego chcę dzielić się tą wiedzą z Wami Namaste!

Emilia Iwaniuk

Instruktor

Joga jest moją pasją, drogą życia, lekcją pokory, cierpliwości i akceptacji tego, co się wydarza. Ukończyłam akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Vinyasa TTC-200 i od niemal 7 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, klubach, zajęcia indywidualne oraz warsztaty. W nauczaniu najważniejszy jest dla mnie komfort i bezpieczeństwo uczestników zajęć, szczególną uwagę zwracam na ustawienie ciała, pracę z oddechem. Zachęcam do zaprzyjaźnienia się z jogą w spokojnej, wspierającej atmosferze, we własnym tempie, słuchając głosu swojej intuicji. Wierzę, że joga jest doskonałym narzędziem, które pomaga budować siłę i elastyczność - nie tylko na poziomie fizycznym - zwiększając tym samym świadomość ciała, ucząc brania odpowiedzialności za siebie i otwierając głowę na doświadczanie w pełni WOLNOŚCI i radości życia. Na moje postrzeganie jogi jako ścieżki rozwoju, ogromny wpływ miały pobyty w Indiach, Japonii, spotkania z wieloma inspirującymi Nauczycielami. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach i kursach, uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem, bazując na doświadczeniach specjalistów z dziedziny anatomii, fizjoterapeutów, trenerów sportowych. Najwięcej jednak uczę się od moich Uczniów �� Oprócz jogi praktykuję kyudo - tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu. Te dwie formy aktywności wspaniale się uzupełniają i pozwalają mi rozwijać umiejętności takie jak: cierpliwość, wytrwałość, systematyczność, równowagę, spokój, wrażliwość, uważność na drugiego człowieka.

Irena Dębska

Masażystka

Z Każdy z nas potrzebuje relaksu, wyciszenia,odprężenia i dotyku. Dotyku który jest pierwotną potrzebą człowieka, który od pierwszych chwil życia jest najlepiej rozwiniętym ze wszystkich naszych zmysłów. Trudno sobie wyobrazic życie bez możliwości dotyku. Bez niego żadna forma życia nie miałaby szans na egzystencję. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Moja pasją jest praca z ciałem poprzez różne techniki i metody masażu. Masaż Lomi Lomi Nui który jest moją miłością wywodzi się z hawajskiej filozofii Huna i jej siedmiu prostych życiowych zasad. Działa poprzez serce, dotyk, obecnośc dla osoby masowanej i pełną akceptację. Jest to naturalny, kosmiczny, proces przywracania równowagi i zdrowia. Ze względu na swoje wszechstronne działanie, wspaniale wspiera wszelkie techniki pracy z ciałem, praktyki duchowe, medytacje, jogę... Jestem masażystka i praktykiem Kini Mana III Aloha International w linii Abrahama Kawaii.

Przestrzeń:
Inspiracją do powstania wyglądu i klimatu N.A.Y.S. jest natura. Chcemy być jak najbliżej przyrody, z jej pieknem i prostotą. Znajdziesz u nas dwie sale do ćwiczeń i medytacji: dużą, wyposażoną w 17 hamaków do ćwiczeń oraz małą, z wspaniałym relaksującym klimatem świec, damską i męską szatnię oraz recepcję z kawiarenką. Podłoga w salach, to piękna naturalna deska bambusowa, tak przyjazna dla użytkownika, że stosuje się ją nawet w przedszkolach. Na dużej sali twoją uwagę może przyciągnąć grafika, stworzoną specjalnie na dla nas przez artystkę graficzkę @martamikola. Przywiązujemy ogromną uwagę do szczegółów, zapachów, materiałów. Chcemy, żebyś w NAYS poczuł się odrobinę, jak w SPA.Zdjęcia studia

Footprint:

W NAYS robimy co w naszej mocy, żeby wykazać się szacunkiem dla środowiska:
 Tworząc przestrzeń staraliśmy się maksymalnie wpleść istniejące w niej elementy biurowe, żeby nie generować niepotrzebnych śmieci
 Na salach położyliśmy ekologiczne podłogi bambusowe
 W kawiarence korzystamy tylko z ekologicznych naczyń
 Nasze maty posiadają certyfikat OEKO TEX, co oznacza, że przy ich produkcji nie zanieczyszczono środowiska
 Nasze wałki z naturalną gryką oraz woreczki na oczy z ziołami zostały uszyte przez panią Małgosię z firmy Galena
 Świece do studia robimy sami z wosku sojowego i olejków eterycznych

Jeśli masz jeszcze jakiś pomysł, jak możemy przyczynić się o dbania o nasze środowisko, to jesteśmy otwarci na twoje sugestie!