Wydarzenia
Wieczorna joga na dachu

Wieczorna joga na dachu

Znacie już dach Brain Embassy Postępu z porannych cudownych praktyk co piątek. Tym razem zapraszamy Was na praktykę wieczorną, już po zachodzie słońca, w blasku świec i nocnego miasta.

Kiedy?

3 września o 20:30

Gdzie?

Spotykamy się w studio, 20:25 wychodzimy wspólnie i kierujemy się do Adgar Plaza One na dach Brain Embassy.

Z kim?

Praktykę poprowadzi Martyna Czyżewska

Dla kogo?

Na praktykę zapraszamy osoby z karnetami NAYS, które mogą zapisać się przez system lub w recepcji Studio oraz członków Brain Embassy ( zapisy drogą mailową: hello@nays-yoga.pl, lub telefonicznie 515629705). Nie masz karnetu NAYS, a chciał(a)byś wziąć udział w zajęciach? Możesz wykupić pojedynczą wejściówkę na naszej stronie www.nays-yoga.pl/karnet .

Jaka to będzie praktyka?

Miękkie łągodne flow połączone z głębokim rozciąganiem w pozycjach yin jogi.

Jak się przygotować?

dostosuj strój do temperatury. Wrześniowe wieczory mogą być chłodne, więc cieplejszy dres i bluza na pewno nie zaszkodzą. Zadbaj o swój komfort! Jeśli nie masz swojej maty, możesz skorzystać z mat dostępnych w studio :)
 

Zapisz się
8 tyg. Kurs MIndfulness na Stres / wieczorny

8 tyg. Kurs MIndfulness na Stres / wieczorny

Kiedy się spieszmy mniej widzimy, mniej czujemy i zapominamy o tym, czego tak naprawdę potrzebujemy. Umysł często wybiega w przyszłość lub w przeszłość porywając nas swoimi fantazjami przez co odcinamy się od tego, co naprawdę się dzieje. Wielokrotnie powtarzamy w głowie minione sytuacje, tworzymy nowe i podobnie na nowo je przeżywamy. Fantazjujemy o najgorszych możliwych scenariuszach dokładając sobie zmartwień, lęków, stresu i napięcia a to nie służy naszemu zdrowiu - zaczynamy mieć kłopoty z koncentracją, częściej chorujemy, źle śpimy.


Trening uważności - trwający 8 tygodni- pomaga:

• zwolnić :)
• wyciszyć pędzący umysł
• redukować napięcie w ciele i prawdopodobieństwo występowania chorób psychosomatycznych
• lepiej poznać własny umysł i nawyki myślowe i nauczyć się z nimi umiejętnie postępować
• łagodniej przechodzić przez sytuacje dla nas trudne i stresowe
• nawiązać lepszy i bardziej życzliwy kontakt z samym / samą sobą
• zadbać o poziom własnej energii i rozważniej planować aktywności związane z życiem zawodowym oraz prywatnym
• budować głębsze relacje z innymi w oparciu o autentyczność

Kurs kieruję do osób które:

• Pragną lepiej radzić sobie ze stresem i natłokiem myśli
• Czują potrzebę odnalezienia większego spokoju i harmonii w swoim życiu
• Pragną lepiej poznać samych siebie - swoje schematy postępowania i wzorce myślenia
• Chcą podejmować bardziej świadome decyzje
• Potrzebują zwolnić, ale nie wiedzą jak
• Chciałby nauczyć się tego, jak pełniej i życzliwiej być ze sobą
• Borykają się z natłokiem myśli, bezsennością, lękiem, bólem
• Są krytyczne wobec siebie i pragną nawiązać bardziej życzliwą relację ze sobą
• Są ciekawe praktyki uważności oraz tego, co może ona wnieść w ich życie
• Są ciekawe tego, czym jest medytacja i chciałby zacząć medytować
• Mają w sobie gotowość do udziału w kursie przez min. 6 spotkań oraz codziennej praktyki przez 30-40 minut, bo wiedzą, że wszelkie trwałe zmiany wymagają czasu i zaangażowania :)

CZAS TRWANIA:
8 tygodni, każdą ŚRODĘ, od 11 września do do 30 października

GODZINY: 18:15 - 20:30

MIEJSCE: Not Another Yoga Studio

ZAPISY - już ruszyły i trwają do 7 września

KOSZT:
890 zł przy zapisie LIPCU oraz dla osób z karnetem N.A.Y.S.
990 zł przy zapisie w SIERPNIU
1090 zł przy zapisie we WRZEŚNIU

BEZPŁATNE SPOTKANIE INFORMACYJNE - 4 września, 18:15, - obowiązują zapisy :)

W grupie mamy 8 miejsc :)

UWAGA*
O udziale w kursie decyduje rozmowa osobista z uczestnikiem, podczas której wspólnie sprawdzamy, czy kurs jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby osoby zainteresowanej :) Zgłoszenia przyjmowane są mailowo:

KONTAKT:
PRZESTRZEN.MINDFULNESS@GMAIL.COM

w tytule podaj nazwę kursu, a w treści powód dla którego pragniesz wciąć udział w kursie i dogodny czas na rozmowę ze mną. Pamiętaj o podaniu numeru kontaktowego :)


Istnieje możliwość płatności w ratach. Uwaga - rezygnacja z kursu w trakcie jego trwania nie zwalnia z obowiązku płatności.

Kurs prowadzony będzie przez Monikę Wądołowską - psychologa i certyfikowanego trenera Mindfulness (Breathworks, Manchester, UK) pod regularną superwizją i rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Mindfulness: http://mindfulness.com.pl/

DODATKOWE INFORMACJE

W trakcie kursu wspólnie będziemy kształtować nowe umiejętności sprzyjające naszemu dobrostanowi oraz wzbogacać swoją wiedzę o to czym jest uważność i w jaki sposób jej rozwijanie przyczynia się do redukcji stresu oraz cierpienia w naszym życiu i wokół nas.

Odpowiemy sobie także na pytania o to, w jaki sposób:

• działa umysł w sytuacjach stresowych i przyczynia się do wzrostu cierpienia, bólu i napięcia w życiu
• praktykować uważność w atmosferze życzliwej ciekawości
• wnosić w swoje życie więcej równowagi poprzez lepsze
poznanie siebie oraz uczenie się tego jak świadomie (zamiast automatycznie) reagować na to, co się dzieje
• lepiej radzić sobie z bólem i zmęczeniem, które często są odpowiedzią organizmu na stres
• żyć bieżącą chwilą i odnajdywać w niej przestrzeń na wybór
• zyskiwać większą świadomość siebie, swojego ciała i oddechu
• pozostawać aktywnym fizycznie respekując granice swojego ciała

OPIS ZAJĘĆ

Zajęcia mają charakter praktyczny i odbywają się co tydzień przez 8 tygodni. Każda sesja trwa ok 2 godzin. Uczestenicy otrzymują wiedzę merytoryczną oraz czerpią z własnego doświadczenia i osobistej praktyki. Zajęcia odbywają się w grupie do 12 osób. Nie stanowią terapii ani psychoterapii, chociaż są przestrzenią wymiany doświadczenia pomiędzy uczestnikami.

Uczestnicy siedzą na krzesłach lub poduszkach medytacyjnych w zależności od własnych preferencji i możliwości. Istotną częścią kursu jest codzienna praktyka wykonywana w domu - około 30 - 40 minut każdego dnia.Każdy uczestnik otrzymuje materiały stanowiące wsparcie do kursu

CZEGO JESZCZE SIĘ SPODZIEWAĆ?

Miłej atmosfery i uczenia się w przyjaznych, pełnych życzliwości warunkach. Dobrej herbaty, kawy i zdrowego poczęstunku oraz wsparcia ze strony nauczyciela pomiędzy zajęciami jeśli będzie taka potrzeba.:)

CO ZMIENI KURS A CZEGO NIE ZMIENI?

Praktyka uważności nie sprawi, że Twoje emocje, myśli, wyobrażenia, fantazje znikną lub też, że przestaną spotykać Cię przykre sytuacje a stres nigdy więcej Cięnie dopadnie. Uważność nie jest też afirmowaniem rzeczywistości i życzeniowym (pozytywnym) myśleniem a intencją do widzenia i spotykania się z tym co jest, takim jakie jest.

To bycie ze wszystkim co mamy w sobie i tym, co nas spotyka niezależnie od tego, jakie jest. To stopniowe oduczanie się pewnych nawyków w imię tworzenia nowych i zdrowszych, dzięki którym można zyskać więcej równowagi w życiu, a stresujące sytuacje, choć wciąż będą się pojawiać, przestaną być aż tak obciążające i odbierać radość życia.

Jasne widzenie sytuacji i uznawanie tego co się wydarza często jest początkiem zmiany. Daje też przestrzeń na podejmowaie bardziej świadomych decyzji. Dzięki pełniejszemu byciu w chwili obecnej mamy większą świadomość siebie, własnych reakcji oraz potrzeb co pozytywnie przekłada się na to jak funkcjonujemy w różnych sytuacjach życiowych oraz w relacjach z innymi. Do rozpoczęcia takiej własnie rpzygody serdecznie Cię zapraszam :)

METODA BREATHWORKS

Kurs zostaie poprowadzony przez Monikę Wądołowską - psychologa oraz certyfikowanego nauczyciela uważności (certyfikcja w Breathworks, Manchester, UK). Cechą kursów Breathworks jest to, że choć wyrastają z najbardziej znanego na świecie MBSR są rozbudowane o aspekt budowania i praktykowania życzliwości wobec siebie oraz innych. Ten element jest kluczowy w porgramach Breathworks i stanowi mocne wsparcie do praktyki uważności. Program zawiera również elementy Mindfulness Based Pain Management (zarządzania bólem opartego na uważności) stworzonego przez Vidyamalę Burch, założycielkę Breathworks. Badania kliniczne pokazują wysoką skuteczność kursów w radzeniu sobie ze stresem, bólem oraz chorobą. Zyskały również rekomendację Jon Kabat - Zinna - twórcy porgramu Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR) oraz Marka Williamsa (Terapia Poznawcza Oparta Na Uważności - MBCT). Więcej o praktyce uważności w podejściu Breathworks:

www.przestrzenmindfulness.pl (strona w trakcie modyfikacji)
http://www.breathworks-mindfulness.org.uk

O PROWADZĄCEJ -

jestem psychologiem, trenerem grupowym oraz trenerem uważności ( Breathworks, Manchester, UK). Zdecydowałam się na pracę metodą Breathworks ponieważ zawiera ona silny komponent budowania życzliwości do samego siebie i jest to dla mnie szczególnie ważne także w praktyce własnej. Cenię sobie uniwersalność uważności i to, na jak wiele obszarów wpływa. Że pozwala mi być bliżej siebie, bliżej życia oraz daje narzędzia i przestrzeń do bycia z tym, co trudne Ale też i łatwe i przyjemne.

Od strony praktycznej poznałam kursy MBSR (Redukcji Stresu Opartej na Uważności - The Mind Institute), MBLC (Życia Opartego na Uważności, Midfulness Association), MSC (Współczucia Wobec Siebie Samego Opartego na Uważności - Center for Mindful Self-Compassion) oraz kursach prowadzonych metodą Breathworks. Obecnie związana jestem z Instytutem Psychologii Zdrowia, KN SWPS Mindfulness Warszawa oraz Mindfulness Association gdzie jestem tłumaczem. Zyskałam także doświadczenie pracy w dużej korporacji gdzie z sytuacjami trudnymi oraz stresem miałam styczność na co dzień.

Zapraszam :)
Monika Wądołowska / Przestrzeń Mindfulness

Zapisz się
Relaks w dźwiękach mis i hamakach

Relaks w dźwiękach mis i hamakach

Wraz z początkiem sezonu jesiennego powracają nasze ukochane relaksy w hamakach.

Zapraszamy Was na godzinę błogiego relaksu w hamaku przy dźwiękach mis tybetańskich. Niedzielny wieczór to znakomity moment, aby po aktywnym, zabieganym tygodniu zrelaksować zarówno swoje ciało, jak i umysł. Ciągły kontakt z urządzeniami elektronicznymi, a także stres, na który stale jesteśmy narażeni, zaburza naturalne wibracje naszego organizmu, zakłócając jego homeostazę, powodując niepokój, rozdrażnienie i w efekcie osłabiając nasze zdrowie. Dźwięk mis zbudowany w wielu tonów składowych znakomicie łagodzi te niekorzystne objawy. Jak piszą Halina i Marek Portalscy, pracownicy naukowi Politechniki Poznańskiej, autorzy udokumentowanej wieloma badaniami monografii dotyczącej mis dźwiękowych, „wieloton misy działa stymulująco na organizm, ponieważ jest dostrojony do jego częstotliwości rezonansowych i częstotliwości pewnych biorytmów. Chodzi tu o biorytmy krótkookresowe (na przykład rytm serca, rytm oddechowy, a zwłaszcza rytmy mózgowe) trwające od ułamka sekundy do sekund”. W tym procesie organizm sam z szerokiego spektrum dźwięku wybiera tony, które w danym momencie są mu najbardziej potrzebne. Udowodniono także, że pod wpływem słuchania dźwięku mis, częstotliwość fal mózgowych bardzo szybko przechodzi do stanu alfa (stan relaksu), a następnie do stanu theta (stan medytacji).
Podczas zajęć będziemy, leżąc wygodnie w hamakach, słuchać dźwięku mis i innych instrumentów relaksacyjnych.


------------------------------------------------
koszt: 50 zł
wykup karnet na to wydarzenie na naszej stronie www.nays-yoga.pl w zakładce karnety, nazwa: RELAKS MISY i zapisz się przez nasz grafik

żeby wszystkim było wygodnie, przyjmujemy rezerwacje tylko na 12 hamaków.
-------------------------------------------------

Sesję poprowadzi Magda Stępień,

Magda o sobie:

Od dziecka zajmuję się muzyką, a od ponad 25 lat rytmiką Emila Jaques-Dalcroze’a, metodą, która koordynuje ciało, umysł i duszę poprzez odzwierciedlanie muzyki ruchem ciała. Dzielę czas pomiędzy dwa miasta i pracę w dwóch uczelniach muzycznych – w UMFC w Warszawie i Akademii Muzycznej w Krakowie. Czasami komponuję też piosenki dla dzieci. Fascynuje mnie także własna praca z bioenergią. Wykorzystuję do tego jogę, w tym pranayamę i medytację, a także akupresurę oraz ćwiczenia bioenergetyczne. Jestem także rzemieślnikiem masażystką i bioenergoterapeutką

Zapisz się
Relaks w dźwiękach mis tybetańskich i hamakach

Relaks w dźwiękach mis tybetańskich i hamakach

Wraz z początkiem sezonu jesiennego powracają nasze ukochane relaksy w hamakach.

Zapraszamy Was na godzinę błogiego relaksu w hamaku przy dźwiękach mis tybetańskich. Niedzielny wieczór to znakomity moment, aby po aktywnym, zabieganym tygodniu zrelaksować zarówno swoje ciało, jak i umysł. Ciągły kontakt z urządzeniami elektronicznymi, a także stres, na który stale jesteśmy narażeni, zaburza naturalne wibracje naszego organizmu, zakłócając jego homeostazę, powodując niepokój, rozdrażnienie i w efekcie osłabiając nasze zdrowie. Dźwięk mis zbudowany w wielu tonów składowych znakomicie łagodzi te niekorzystne objawy. Jak piszą Halina i Marek Portalscy, pracownicy naukowi Politechniki Poznańskiej, autorzy udokumentowanej wieloma badaniami monografii dotyczącej mis dźwiękowych, „wieloton misy działa stymulująco na organizm, ponieważ jest dostrojony do jego częstotliwości rezonansowych i częstotliwości pewnych biorytmów. Chodzi tu o biorytmy krótkookresowe (na przykład rytm serca, rytm oddechowy, a zwłaszcza rytmy mózgowe) trwające od ułamka sekundy do sekund”. W tym procesie organizm sam z szerokiego spektrum dźwięku wybiera tony, które w danym momencie są mu najbardziej potrzebne. Udowodniono także, że pod wpływem słuchania dźwięku mis, częstotliwość fal mózgowych bardzo szybko przechodzi do stanu alfa (stan relaksu), a następnie do stanu theta (stan medytacji).
Podczas zajęć będziemy, leżąc wygodnie w hamakach, słuchać dźwięku mis i innych instrumentów relaksacyjnych.


------------------------------------------------
koszt: 50 zł
wykup karnet na to wydarzenie na naszej stronie www.nays-yoga.pl w zakładce karnety, nazwa: RELAKS MISY i zapisz się przez nasz grafik

żeby wszystkim było wygodnie, przyjmujemy rezerwacje tylko na 12 hamaków.
-------------------------------------------------

Sesję poprowadzi Magda Stępień,

Magda o sobie:

Od dziecka zajmuję się muzyką, a od ponad 25 lat rytmiką Emila Jaques-Dalcroze’a, metodą, która koordynuje ciało, umysł i duszę poprzez odzwierciedlanie muzyki ruchem ciała. Dzielę czas pomiędzy dwa miasta i pracę w dwóch uczelniach muzycznych – w UMFC w Warszawie i Akademii Muzycznej w Krakowie. Czasami komponuję też piosenki dla dzieci. Fascynuje mnie także własna praca z bioenergią. Wykorzystuję do tego jogę, w tym pranayamę i medytację, a także akupresurę oraz ćwiczenia bioenergetyczne. Jestem także rzemieślnikiem masażystką i bioenergoterapeutką

Zapisz się
Kurs Warsztatowy - Wprowadzenie do Yogi

Kurs Warsztatowy - Wprowadzenie do Yogi

Masz ochotę w końcu spróbować praktyki jogi tej jesieni?
Nigdy wcześniej nie miałaś/eś z jogą kontaktu masz obawy, czy sobie poradzisz?
jesteś zajęty/ zajęta w tygodniu i regularne grafiki studia Ci nie odpowiadają?
Nie odpowiadają Ci wielkie, pełne sale, wolisz uczyć się w stałej, kameralnej, zamkniętej grupie?

Odpowiadasz TAK! na te pytania? Ten kurs jest dla Ciebie!

Podczas czterech dwugodzinnych spotkań poznasz podstawowe asany- pozycje jogi i nauczysz się najważniejszej sekwencji w praktyce jogi- powitania słońca. Zrozumiesz, jak prawidłowo ustawiać ciało w asanach i jakie korzyści dla Ciebie z nich płyną. Nie pominiemy technik oddechowych, elementów koncentracji i medytacji, to wszystko wpleciemy w ten podstawowy kurs ♥

Zajęcia odbywać się będą w niedziele, potrwają 2 godziny z krótką przerwą w środku.

Przyjdź na nasz warsztat, żeby zapoznać się z jogą w powolnym tempie i kameralnych warunkach. Naucz się podstawowych asan i poczuj ile radości i spokoju płynie z tej cudownej praktyki!

Ubierz wygodny strój, zabierz swoją matę, lub skorzystaj z mat dostępnych w studio, bezpłatnie!
---------------------

Warsztat poprowadzi Monika Tabaka, nauczycielka uwielbiana przez uczniów studio NAYS,

Monika o sobie:

Od wielu lat jestem na jogowej ścieżce, ale na macie stanęłam dopiero w 2011 roku. Ukończyłam kurs na nauczyciela jogi akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance RYT 200.Cały czas poszerzam swoją jogową wiedzę na kursach i warsztatach. Przyglądam się różnym nauczycielom, a kilku z nich jest dla mnie ogromną inspiracją. Uwielbiam jogę Vinyasę za nieustannie płynący ruch wraz z oddechem, za nieskończoną możliwość tworzenia nowych sekwencji. Staram się tak prowadzić zajęcia, aby każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego jak długo praktykuje. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją i swoją wiedzą. Cały czas jednak pozostaję uczniem i wiele jeszcze przede mną. Jestem certyfikowaną masażystką a masaż tajski, nazywany też jogą dla leniwych Zapisz się

Relaks w dźwiękach mis tybetańskich i hamakach

Relaks w dźwiękach mis tybetańskich i hamakach

Wraz z początkiem sezonu jesiennego powracają nasze ukochane relaksy w hamakach.

Zapraszamy Was na godzinę błogiego relaksu w hamaku przy dźwiękach mis tybetańskich. Niedzielny wieczór to znakomity moment, aby po aktywnym, zabieganym tygodniu zrelaksować zarówno swoje ciało, jak i umysł. Ciągły kontakt z urządzeniami elektronicznymi, a także stres, na który stale jesteśmy narażeni, zaburza naturalne wibracje naszego organizmu, zakłócając jego homeostazę, powodując niepokój, rozdrażnienie i w efekcie osłabiając nasze zdrowie. Dźwięk mis zbudowany w wielu tonów składowych znakomicie łagodzi te niekorzystne objawy. Jak piszą Halina i Marek Portalscy, pracownicy naukowi Politechniki Poznańskiej, autorzy udokumentowanej wieloma badaniami monografii dotyczącej mis dźwiękowych, „wieloton misy działa stymulująco na organizm, ponieważ jest dostrojony do jego częstotliwości rezonansowych i częstotliwości pewnych biorytmów. Chodzi tu o biorytmy krótkookresowe (na przykład rytm serca, rytm oddechowy, a zwłaszcza rytmy mózgowe) trwające od ułamka sekundy do sekund”. W tym procesie organizm sam z szerokiego spektrum dźwięku wybiera tony, które w danym momencie są mu najbardziej potrzebne. Udowodniono także, że pod wpływem słuchania dźwięku mis, częstotliwość fal mózgowych bardzo szybko przechodzi do stanu alfa (stan relaksu), a następnie do stanu theta (stan medytacji).
Podczas zajęć będziemy, leżąc wygodnie w hamakach, słuchać dźwięku mis i innych instrumentów relaksacyjnych.


------------------------------------------------
koszt: 50 zł
wykup karnet na to wydarzenie na naszej stronie www.nays-yoga.pl w zakładce karnety, nazwa: RELAKS MISY i zapisz się przez nasz grafik

żeby wszystkim było wygodnie, przyjmujemy rezerwacje tylko na 12 hamaków.
-------------------------------------------------

Sesję poprowadzi Magda Stępień,

Magda o sobie:

Od dziecka zajmuję się muzyką, a od ponad 25 lat rytmiką Emila Jaques-Dalcroze’a, metodą, która koordynuje ciało, umysł i duszę poprzez odzwierciedlanie muzyki ruchem ciała. Dzielę czas pomiędzy dwa miasta i pracę w dwóch uczelniach muzycznych – w UMFC w Warszawie i Akademii Muzycznej w Krakowie. Czasami komponuję też piosenki dla dzieci. Fascynuje mnie także własna praca z bioenergią. Wykorzystuję do tego jogę, w tym pranayamę i medytację, a także akupresurę oraz ćwiczenia bioenergetyczne. Jestem także rzemieślnikiem masażystką i bioenergoterapeutką

Zapisz się
Relaks w dźwiękach mis tybetańskich i hamakach

Relaks w dźwiękach mis tybetańskich i hamakach

Wraz z początkiem sezonu jesiennego powracają nasze ukochane relaksy w hamakach.

Zapraszamy Was na godzinę błogiego relaksu w hamaku przy dźwiękach mis tybetańskich. Niedzielny wieczór to znakomity moment, aby po aktywnym, zabieganym tygodniu zrelaksować zarówno swoje ciało, jak i umysł. Ciągły kontakt z urządzeniami elektronicznymi, a także stres, na który stale jesteśmy narażeni, zaburza naturalne wibracje naszego organizmu, zakłócając jego homeostazę, powodując niepokój, rozdrażnienie i w efekcie osłabiając nasze zdrowie. Dźwięk mis zbudowany w wielu tonów składowych znakomicie łagodzi te niekorzystne objawy. Jak piszą Halina i Marek Portalscy, pracownicy naukowi Politechniki Poznańskiej, autorzy udokumentowanej wieloma badaniami monografii dotyczącej mis dźwiękowych, „wieloton misy działa stymulująco na organizm, ponieważ jest dostrojony do jego częstotliwości rezonansowych i częstotliwości pewnych biorytmów. Chodzi tu o biorytmy krótkookresowe (na przykład rytm serca, rytm oddechowy, a zwłaszcza rytmy mózgowe) trwające od ułamka sekundy do sekund”. W tym procesie organizm sam z szerokiego spektrum dźwięku wybiera tony, które w danym momencie są mu najbardziej potrzebne. Udowodniono także, że pod wpływem słuchania dźwięku mis, częstotliwość fal mózgowych bardzo szybko przechodzi do stanu alfa (stan relaksu), a następnie do stanu theta (stan medytacji).
Podczas zajęć będziemy, leżąc wygodnie w hamakach, słuchać dźwięku mis i innych instrumentów relaksacyjnych.


------------------------------------------------
koszt: 50 zł
wykup karnet na to wydarzenie na naszej stronie www.nays-yoga.pl w zakładce karnety, nazwa: RELAKS MISY i zapisz się przez nasz grafik

żeby wszystkim było wygodnie, przyjmujemy rezerwacje tylko na 12 hamaków.
-------------------------------------------------

Sesję poprowadzi Magda Stępień,

Magda o sobie:

Od dziecka zajmuję się muzyką, a od ponad 25 lat rytmiką Emila Jaques-Dalcroze’a, metodą, która koordynuje ciało, umysł i duszę poprzez odzwierciedlanie muzyki ruchem ciała. Dzielę czas pomiędzy dwa miasta i pracę w dwóch uczelniach muzycznych – w UMFC w Warszawie i Akademii Muzycznej w Krakowie. Czasami komponuję też piosenki dla dzieci. Fascynuje mnie także własna praca z bioenergią. Wykorzystuję do tego jogę, w tym pranayamę i medytację, a także akupresurę oraz ćwiczenia bioenergetyczne. Jestem także rzemieślnikiem masażystką i bioenergoterapeutką

Zapisz się