Wydarzenia
Kameralny kurs wprowadzający - Aerial yoga | czwartki 20:30 |N.A.Y.S MOKOTÓW| od 29 lutego
Zapisz się

Kameralny kurs wprowadzający - Aerial yoga | czwartki 20:30 |N.A.Y.S MOKOTÓW| od 29 lutego

Aerial Yoga nie jest wytworem odseparowanym od klasycznej jogi, tylko jej modyfikacją. Tak samo wykorzystuje asany (pozycje jogi), pranayamę (techniki oddechowe) i medytację.
Podczas siedmiu godzinnych spotkań poznasz podstawowe asany w powietrzu i często ich naziemne odpowiedniki. Zauważysz różnice i podobieństwa pomiędzy klasyczną jogą i tą z hamakiem. Nauczysz się, jak wykorzystywać hamak do rozwijania, udoskonalania i ułatwiania Twojej praktyki jogi. Nie pominiemy technik oddechowych, elementów koncentracji i medytacji, to wszystko wpleciemy w ten podstawowy kurs


Zajęcia odbywać się będą

w czwartki o 20:30
przez 7 tygodni, od 29 lutego do 11 kwietnia,


w studio pod adresem Postępu 17b
Aerial joga, której uczymy w naszym studio jest wyjątkowa. Możesz dowiedzieć się więcej o tej metodzie wchodząc na www.aerialyoga.com . UNNATA® oferuje autentyczną jogę z wykorzystaniem miękkiego hamaka do odkrywania, udoskonalania i rozwijania tradycyjnych pozycji jogi, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Na warsztatach UNNATA® zrelaksujesz i wzmocnisz ciało, rozluźnisz miejsca chronicznych napięć w ciele, wynikających z siedzącego trybu pracy. Hamak w UNNATA® AERIAL jodze ma niesamowite działanie terapeutyczne, wydłuża i odpręża kręgosłup. Dzięki niemu wiele trudnych asan staje się osiągalnymi do wykonania dla każdego, co w połączeniu z uczuciem zabawy, jakie daje hamak sprawia, że od Aerial Jogi nie trudno się uzależnić!
Przyjdź na nasz warsztat, żeby zapoznać się z jogą oraz aerial jogą w powolnym tempie i kameralnych warunkach. Naucz się podstawowych asan i zobacz jak to jest "polatać na jodze!".
--------------------
Zapoznaj się z regulaminem studia ( www.nays-yoga.pl/regulamin ),
Ubierz wygodny strój, bez zamków błyskawicznych i biżuterii, koszulkę z rękawkiem i długie spodnie.
---------------------
Warsztat poprowadzi Karolina Orłowska,
Karolina o sobie:
Instruktorka Aerial jogi, trenerka personalna. Psychopedagog kreatywności. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Ukończyła certyfikowany kurs redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności MBSR (Mindfulness-based stress reduction), kurs Self Love oraz Medytacja to uzdrawianie organizowane przez TODAY YOGA & MINDFULNESS. Dyplomowana masażystka.
Podczas zajęć stawiam na świadomy ruch i oddech. Sekwencje ćwiczeń wpływają pozytywnie na ciało, ale dają też wewnętrzny spokój oraz poprawiają nastrój. W tym momencie rezygnujemy z osiągania zamierzonego celu, nie rywalizujemy z innymi, nie ścigamy się z samym sobą i nie robimy „nic na siłę". Dzięki świadomej obecności badamy swoje granice oraz potencjał. Słuchamy sygnałów, które wysyła nam ciało, a to doświadczanie, na które często w ciągu pracowitego dnia brakuje nam czasu. Podczas zajęć stawiam również na poprawność wykonywanych pozycji i komfort osób ćwiczących.
-------------------
Koszt całego kursu: 350zł, czyli 50 zł za każdą godzinę  
  
------------------
lLOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA,
O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń! Warsztat odbędzie się przy minimalnej grupie 6 osób.
-------------------
3 GODZINY PARKINGU PODZIEMNEGO GRATIS!
UWAGA!
By zarezerwować miejsce, wykup dedykowany karnet na naszej stronie:
gdy grupa się zapełni karnet zniknie z naszej strony, jeśli nie jest tam dostępny, to oznacza, że nie ma już miejsca w grupie,
and hey, #benaystoyourself