Wydarzenia
Czerwcówka z jogą i aerial jogą w Dworze Dawidy || 7.06 o 18:00 – 11.06 o 15:00
Zapisz się

Czerwcówka z jogą i aerial jogą w Dworze Dawidy || 7.06 o 18:00 – 11.06 o 15:00

zapraszamy na magiczną czerwcówkę do Dworu Dawidy  


Co planujemy?
*Noclegi w pięknym trzystuletnim dworze z przytulnymi wyjątkowo urządzonymi wnętrzami, położonym w otoczeniu ogromnych dębów, wąwozu i przyrody, jak z baśni.
sesje jogi:
*aerial joga**
* hatha flow yoga
*regeneracja/ yin yoga/ relaksacja prowadzona
*medytacja


** aerial joga odbywać się będzie na dworze, na specjalnie przystosowanych do tego stelażach. Powodzenie tego projektu jest zależne od pogody. Grafik zajęć dostosujemy, jeśli będzie taka konieczność, do deszczu, temperatury itp.


każdy dzień rozpoczniemy energetyzującym flow i pranayamą. Po południu będziemy praktykować aerial jogę. Przed snem zaprosimy Was na praktyki yin/medytacji/jogi nidry.


WARSZTATY ZIELARSKIE
oprócz jogi zaplanowaliśmy warsztaty zielarskie "zioła w życiu codziennym" z przygotowaniem własnego kosmetyku, olejku i mieszanki ziołowej.


-------------------------------------------------------
Cena za nocleg, wyżywienie, praktyki jogi i warsztaty zielarskie za 5 dni:
2100 zł (przy wpłacie zaliczki do 1.03)
2200 zł (przy wpłacie zaliczki po 1.03)
100zł rabatu dla osób, które już z nami były  
dzieci do 3 roku życia bezpłatnie (jeśli śpią z rodzicami)
Wyżywienie zawiera 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Pomiędzy posiłkami, jeśli zgłodniejecie, na stole znajdziecie zawsze sezonowe owoce i świeży placek.
Dojazd we własnym zakresie
przyjazd po południu w środę,
jeśli nie możesz wziąć wolnego w środę i chcesz dojechać na noc, jest taka możliwość, odliczamy koszt 1 posiłku- 50zł
--------------------------------------------------------
W celu rezerwacji miejsca na wyjazd, wyślij mail do studia: hello@nays-yoga.pl. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu do wpłaty zaliczki.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Kto może z nami pojechać?
Każdy! może to być Twój pierwszy kontakt z jogą, czy aerial jogę. Aerial jogę będziemy praktykować w dwóch grupach, z podziałem na poziom: początkujący i praktykujący  
-------------------
Kto nie może praktykować aerial jogi?
*Panie w ciąży
*osoby z wysokim nadciśnieniem, chorobami związanymi z ciśnieniem gałki ocznej- jaskra, zaćma (skonsultuj to z nami, problemy z ciśnieniem są przeciwskazaniem do wykonywania pozycji odwróconych, możesz nadal brać udział w praktyce, tylko z pominięciem tych pozycji)
---------------------------------------------------
Co zabrać?
Możesz spakować swoją matę do jogi. Nie masz maty? Nie ma problemu, daj nam znać, weźmiemy dla Ciebie matę ze studia.
Strój do praktyki: koszulki zakrywające pachy (z krótki, lub długim rękawem), spodnie (najlepiej legginsy) zakrywające kolana
-------------------------------------------------
Z kim jedziecie?
Na ten wyjazd zaprasza Was:
Martyna Czyżewska- NAYSowa Girl Boss, nauczycielka Unnata Aerial jogi, hatha jogi i medytacji, pasjonatka miękkich praktyk, mistrzyni regeneracji.
Wraz z Martyną jedzie również jej rodzina trzyletnia Mia, Bartek, który zadba o wszelkie sprawy techniczno- organizacyjne i pies Alonso.
-----------------------------------------
gdzie jedziecie?
Dwór Dawidy jest jak dom wiekowego profesora z Narnii, tego od starych szaf, prowadzących do nieznanych światów. Okalający go park i rezerwat przyrody przypomina zaczarowany las, w którym niby wszystko jest normalnie, ale w drzewach kryją się driady, w gałęziach mieszkają wróżki, a w norach skandynawskie trolle. I niby to Pasłęk, województwo warmińsko-mazurskie, gdzie tu trolle? A jednak, gdyby takie stworzenia rzeczywiście istniały, to zapewne mieszkałyby właśnie tutaj...
Odnowiony dwór to kilka apartamentów, wspólny salon z kominkiem, gdzie podajemy kolację z winem i długie opowieści o świecie. Tu każdy kąt ma coś do powiedzenia, podłogi szepczą, a mury pamiętają.
Nocować będziemy w bardzo przestronnych pokojach dwuosobowych z łazienką (łazienka na 2, 3 lub 4 osoby w zależności od pokoju). 1 pokój jest apartamentem 3 osobowym, gdzie 2 osoby nocują na piętrze, a 1 na poddaszu.
----------------------------------------------------------------------
jeśli masz pytania, pisz!
and hey,

#benaystoyourself