Wydarzenia
 laboratorium jogi: powięź i automasaż piłeczką || 26.11 13:00
Zapisz się

laboratorium jogi: powięź i automasaż piłeczką || 26.11 13:00

Wejściówkę na warsztat znajdziesz na naszej stronie w zakładce karnet, pt: "LABORATORIUM JOGI: POWIĘŹ I AUTOMASAŻ PIŁECZKĄ".

co zaplanowaliśmy?

 

cykl warsztatów z nauczycielami NAYS na różne tematy, które mają na celu wspieranie Was w samorozwoju i rozwoju Waszej praktyki 
warsztaty będą odbywać się zawsze w soboty o 13:00 i potrwają około 2 - 2,5 godziny.

 

W każdym miesiącu będzie to inny temat i inny nauczyciel, chcemy wam zająć po 1 sobocie miesiąca. Zawsze z rabatem dla NAYSowiczów 

 

Na początek POWIĘŹ, ukochany temat Kasi Zasławskiej - Kowal, do której chodzicie między innymi na Yin Yogę:

 

OPIS:
Kiedy poruszamy ciałem, robimy to m.in .dzięki powięzi, czyli organowi czuciowemu, który oplata jak pajęczyna, wszystko wewnątrz nas: mięśnie, narządy, naczynia krwionośne i limfatyczne i który jest odpowiedzialny m.in.za naszą postawę, poczucie bólu lub jego brak.
Na tym warsztacie z cyklu laboratorium jogi , poznamy różne techniki pomagające w pracy z tą tkanką, dzięki czemu późniejsza praktyka będzie bezpieczna i bardziej efektywna.
Wykorzystamy odprężające całe ciało techniki oddechowe. Wprowadzimy automasaż piłeczką. Do tego dołożymy elementy yin jogi, techniki lekkiej, pasywnej, mocno integrującej ciało i umysł. To wszystko w atmosferze warsztatowej, głębokiego rozumienia co robimy ze swoim ciałem i oddechem oraz z przestrzenią na wątpliwości i zadawanie pytań.

warsztat poprowadzi Kasia Zasławska- Kowal:
Moją miłością jest rozgrzewająca Vinyasa. Płynność, siła, lekkość, integracja, energia, skupienie, wyciszenie. Na zajęciach zwracam uwagę na technikę i dużo mówię o oddechu. Szukam przepływu, przestrzeni, swobody, flow. Flow potrafi być sposobem na pozytywne zatracenie się w oddechu oraz pracy z ciałem. Aczkolwiek nie wszystkie zajęcia, które prowadzę są intensywne. Szukając równowagi często pracuję z formą yin - pasywne uwolnienie. Jestem dyplomowaną nauczycielką Vinyasa Jogi. Posiadam dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowe,j ze specjalnością w Hatha Jodze. Ukończyłam międzynarodowe szkolenie Yoga Alliance RYS 200, Level 1, kurs Astangi u Manju Joisa. Jestem trenerem Blackroll Polska. Posiadam dyplomy ukończenia szkoleń z zakresu pracy z kobietami w ciąży. Moją wiedzę nieustannie pogłębiam na wielu warsztatach.

-------

 

rabat 50zł dla osób z aktywnym karnetem NAYS! spytaj nas o kod rabatowy <3
 
cena: 200zł
w cenie oprócz warsztatu:
*piłeczka do automasażu
*herbatka i przekąski