Wydarzenia
Poranna, początkująca vinyasa w kameralnej stałej grupie || 1-22.12
Zapisz się

Poranna, początkująca vinyasa w kameralnej stałej grupie || 1-22.12

Pod czujnym i czułym okiem Kasi Zasławskiej- Kowal:
*nauczysz się, jak oddychać
*poznasz sekwencje powitania słońca
*poznasz podstawowe asany
*nauczysz się przepływać pomiędzy asanami
Czym jest VINYASA JOGA?
FLOW, vinyasa albo vinyasa flow, znana również jako joga dynamiczna. Ta praktyka skupia się na łączeniu ruchu i oddechu, tak by osiągnąć balans ciała i umysłu. Polega ona na płynnym przechodzeniu z pozycji do pozycji w rytm głębokiego oddechu. Dzięki swej intensywności FLOW pozwala zaangażować wszystkie mięśnie, jednocześnie oczyszczając z toksyn, rozciągając i wzmacniając ciało, a poprzez skupienie na oddechu – odprężają umysł. Czego można chcieć więcej?

kim jest KASIA ZASŁAWSKA- KOWAL?
tak pisze o sobie:
Moją miłością jest rozgrzewająca Vinyasa. Płynność, siła, lekkość, integracja, energia, skupienie, wyciszenie. Na zajęciach zwracam uwagę na technikę i dużo mówię o oddechu. Szukam przepływu, przestrzeni, swobody, flow. Flow potrafi być sposobem na pozytywne zatracenie się w oddechu oraz pracy z ciałem. Aczkolwiek nie wszystkie zajęcia, które prowadzę są intensywne. Szukając równowagi często pracuję z formą yin - pasywne uwolnienie. Jestem dyplomowaną nauczycielką Vinyasa Jogi. Posiadam dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowe,j ze specjalnością w Hatha Jodze. Ukończyłam międzynarodowe szkolenie Yoga Alliance RYS 200, Level 1, kurs Astangi u Manju Joisa. Jestem trenerem Blackroll Polska. Posiadam dyplomy ukończenia szkoleń z zakresu pracy z kobietami w ciąży. Moją wiedzę nieustannie pogłębiam na wielu warsztatach.

w kameralnej grupie, max 13 osób,
spotykamy się:
 W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY o 7:00
!UWAGA!
Możesz zapisać się na listopad,
8 spotkań - 280zł, czyli 35zł/spotkanie
lub od razu na 2 miesiące- listopad i grudzień
15 spotkań- 450zł, czyli 30zł/spotkanie


lLOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 13,
O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń! Zajęcia ruszą przy minimalnej grupie 6 osób.

3 GODZINY PARKINGU PODZIEMNEGO GRATIS!
UWAGA!
Rezerwacji możesz dokonać wysyłając maila na hello@nays-yoga.pl lub telefonicznie 515629705
Możesz dokonać przedpłaty na konto, którego numer otrzymasz w mailu zwrotnym. Jeśli wolisz, zajrzyj do studia i zapłać kartą, lub gotówką. Przedpłata stanowi gwarancję miejsca.