Wydarzenia
Kameralny poranny pilates klasyczny || 02.12-23.12
Zapisz się

Kameralny poranny pilates klasyczny || 02.12-23.12

HEJ RANNY PTASZKU!
wtorki i czwartki o 7 rano,
od 2 listopada
*w kameralnej grupie: max 13 osób
*z dużą precyzją i troską o każdego uczestnika
*trochę wiedzy i mnóstwo praktyki
*pod okiem wybitnego specjalisty i cudownego człowieka- Patryka Tomaszewskiego

czym jest Pilates?
Pilates to forma holistycznego programu treningowego, w której duży nacisk stawiany jest na detale.
- To trening usystematyzowany i bardzo konkretnie ułożony, ale jednocześnie zostawiający dość duży margines swobody dla modyfikacji wprowadzanych pod kątem indywidualnych potrzeb czy schorzeń
Trenując Pilates, zmieniasz spojrzenie na pracę z ciałem. Uczysz się poprawnych wzorców ruchowych i zyskujesz świadomość. To trening holistyczny, ale skupia się przede wszystkim na czuciu głębokim. To prawda, że trening ten należy do trudnych, ale jego efekty widać już po kilku sesjach. I nie chodzi tylko o sylwetkę w znaczeniu jej atrakcyjności, a przede wszystkim o walory treningu prozdrowotnego – lepszą postawę ciała, świadomy ruch, kontrolę równowagi itd.

kim jest Patryk?
PATRYK TOMASZEWSKI - magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd. Metodą Josepha Pilatesa zainteresował się już na początku swojej drogi zawodowej. Najpierw zgłębiał tajniki pracy na macie, ukończył kilka kursów i doskonalił swoją technikę u polskich i zagranicznych nauczycieli. Obecnie jest aktywnym studentem Akademii Diamond Pilates w Warszawie, gdzie systematyzuje swoją wiedzę dotyczącą pracy na dużych maszynach.
Właściciel firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski', współpracuje ze szkołami w Polsce, Ukrainie, Litwie czy w Japonii. Występuje na konwencjach, prowadzi szkolenia i warsztaty, organizuje eventy sportowe oraz zagraniczne wyjazdy fitness,. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.

lLOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 13,
O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń! Zajęcia ruszą przy minimalnej grupie 6 osób.
!UWAGA!
Możesz zapisać się na listopad,
9 spotkań - 315zł, czyli 35zł/spotkanie
lub od razu na 2 miesiące- listopad i grudzień (do 23.12)
16 spotkań- 480zł, czyli 30zł/spotkanie


Rezerwacji możesz dokonać wysyłając maila na hello@nays-yoga.pl lub telefonicznie 515629705
Możesz dokonać przedpłaty na konto, którego numer otrzymasz w mailu zwrotnym. Jeśli wolisz, zajrzyj do studia i zapłać kartą, lub gotówką. Przedpłata stanowi gwarancję miejsca.
3 GODZINY PARKINGU PODZIEMNEGO GRATIS!