Wydarzenia
aerial joga i śniadanie w ogrodzie Bez Słowa || 8.08. o 10:00
Zapisz się

aerial joga i śniadanie w ogrodzie Bez Słowa || 8.08. o 10:00

Sposób na niedzielę idealną?

 

ostatnim razem w Bez Słowa było nam tak fajnie, że brak słów, więc kontynuujemy letnie praktyki aerial jogi w tym niezwykłym miejskim ogrodzie.

 

Bez Słowa to miejsce położone na obszarze Natura 2000 a jednocześnie 5 minutek autem, 15 rowerem lub pół godzinki spacerkiem ze Służewca - jak magiczne jest to miejsce zobacz sobie w dyskusji do tego wydarzenia, znajdziesz tam film ! co nas czeka? godzinna praktyka aerial jogi w ogrodzie pyszne duże śniadanie (lub jak wolisz to nazywać, brunch dla tych, którzy wstali wcześniej ;)) z witaminowym soczkiem kaweczką i widokiem

cena: w przedsprzedaży

109zł/os od piątku 6 sierpnia 130zł/os zawiera praktykę, śniadanie i napoje

limit osób: 9 w grupie 

co przynieść? matę do jogi jeśli nie masz maty, daj n]am znać dzień wcześniej, żebyśmy mogli wypożyczyć Ci matę ze studia. (10zł za wypożyczenie maty- koszt czyszczenia)

 

wejściówki do nabycia na www.nays-yoga.pl/karnet,

kupujesz bilet na konkretne wydarzenie, nie ma możliwości przełożenia go na inny termin, jeśli okaże się, że nie możesz skorzystać jednak z biletu w danym terminie możesz go odsprzedać innej osobie komunikując się ze studiem w tej sprawie.

Jeśli wydarzenie nie odbędzie się z powodu pogody zaproponujemy Ci udział w wydarzeniu w innym terminie lub zwrot kosztów,

 

and hey, #benaystoyourself