Wydarzenia
jesienna joga i aerial joga w górach || 21.10.
Zapisz się

jesienna joga i aerial joga w górach || 21.10.

Hurrra! zabieramy Was i hamaki do aerial jogi jesienią w góry i spełniamy tym nasze marzenie 
Co planujemy?
*Noclegi w cudownym nowiutkim Domu Przebudzeń w beskidzie niskim z widokiem na górki i jezioro, w pokojach dwu- i czteroosobowych z łazienkami.
sesje jogi:
*aerial joga
* hatha flow yoga
*regeneracja/ yin yoga/ relaksacja prowadzona
*medytacja
*wspólne grupowe wyprawy w góry

Cena za nocleg, wyżywienie, praktyki jogi i warsztaty,
1350 zł w pokoju dwuosobowym (10 miejsc)
1200 zł w pokoju czteroosobowym (8 miejsc)
Wyżywienie zawiera 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolację.
Dojazd we własnym zakresie

zabieramy ze sobą 18 osób,
By jedno z tych 18 stu miejsc było Twoje, wpłać zaliczkę w wysokości 450zł
(rezerwację miejsca stanowi wpłata zaliczki. Zaliczkę można odzyskać do 1.09 zwalniając miejsce. Po tym terminie nie ma możliwości zwrotu zaliczki. Nie dotyczy to sytuacji kwarantanny/izolacji uniemożliwiającej udział w wyjeździe. W takiej sytuacji zwracamy środki)
W celu rezerwacji miejsca na wyjazd, wyślij mail do studia: hello@nays-yoga.pl. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu do wpłaty zaliczki.
pozostała kwota płatna na miejscu gotówką.

Kto może z nami pojechać?
Każdy! może to być Twój pierwszy kontakt z jogą, czy aerial jogę. Aerial jogę będziemy praktykować w dwóch grupach, z podziałem na poziom: początkujący i praktykujący ❤

Kto nie może praktykować aerial jogi?
*Panie w ciąży
*osoby z wysokim nadciśnieniem, chorobami związanymi z ciśnieniem gałki ocznej- jaskra, zaćma (skonsultuj to z nami, problemy z ciśnieniem są przeciwskazaniem do wykonywania pozycji odwróconych, możesz nadal brać udział w praktyce, tylko z pominięciem tych pozycji)

Co zabrać?
Możesz spakować swoją matę do jogi. Nie masz maty? Nie ma problemu, daj nam znać, weźmiemy dla Ciebie matę ze studia.
Strój do praktyki: koszulki zakrywające pachy (z krótki, lub długim rękawem), spodnie (najlepiej legginsy) zakrywające kolana

Z kim jedziecie?
Na ten wyjazd zaprasza Was:
Martyna Czyżewska- NAYSowa Girl Boss, nauczycielka Unnata Aerial jogi, hatha jogi i medytacji, pasjonatka miękkich praktyk, mistrzyni regeneracji.
Wraz z Martyną jedzie również jej rodzina: roczna Mia, Bartek, który zadba o wszelkie sprawy techniczno- organizacyjne.

gdzie jedziecie?
Dom Przebudzeń, to piękny nowy dom położony w Beskidzie Niskim, z widokiem na góry i jezioro.
jak piszą jego właściciele:
Naszą misją jest stworzenie miejsca, umożliwiającego dotarcie i zapoznanie się ze swoją świadomością. Chcemy wykreować przestrzeń sprzyjającą szeroko pojętemu samorozwojowi, skupiającymi ludzi promujących i praktykujących zdrowy tryb życia, zgodny z naturą, którym bliskie są takie działania jak medytacja, joga, ekologia, naturoterapia, art-terapia, dietetyka, ziołolecznictwo, permakultura a także wiele innych działań. Owa misja realizowana będzie poprzez różnorodne szkolenia, wykłady oraz zajęcia ruchowe.
Bliskie jest nam powiedzenie Dawida Orr, które zarazem stało się naszym mottem: "Ziemia nie potrzebuje już ludzi sukcesu. Natomiast rozpaczliwie potrzebuje ludzi czyniących dobro. (...) Potrzebuje ludzi, którzy pięknie żyją. Potrzebuje ludzi wielkiej odwagi, gotowych włączyć się do walki o bardziej ludzki świat. A te wszystkie wartości mają niewiele wspólnego z sukcesem tak, jak go rozumie nasza kultura."

jeśli masz pytania, pisz!
and hey,
#benaystoyourself