Logo N.A.Y.S

N.A.Y.S Najlepsza joga w Warszawie

O nas

N.A.Y.S., to prawdziwa oaza w centrum biznesowego Mokotowa i Bemowa. Nazywamy się Not Another Yoga Studio, ponieważ oferujemy coś, czego do tej pory nie było na mapie Warszawy. Proponujemy Ci bardzo różnorodny wybór zajęć biorąc to, co najlepsze z całego świata jogi, a dodatkowo uzupełniając o wzmacniający pilates czy wprawiający w doskonały humor fitness w hamaku. Z ogromną radością wprowadzimy Cię do świata Unnaty®, metody stworzonej przez pionierkę aerial jogi, Michelle Dortignac. Wpadnij do nas na trening, herbatę, chwilę oddechu, medytacji, czy po prostu się przywitać!

Misja:
Jesteśmy N.A.Y.S. i na przekór znaleźliśmy się w centrum pośpiesznego i zestresowanego biznesu. Powstaliśmy, żebyś mógł odetchnąć, odprężyć się i poćwiczyć w przyjaznej atmosferze i wygodnej lokalizacji.Tworzymy przestrzeń i miejsce, w którym słuchamy, doradzamy, zaprzyjaźniamy się i współpracujemy. Jesteśmy blisko i zawsze dostępni. Chcemy dać Ci to, co najlepsze ze świata jogi i nie tylko. Dzięki nam poczujesz, że naprawdę o siebie dbasz, odzyskujesz energię i siły witalne. Dzięki N.A.Y.S. nauczysz się na nowo oddychać, zdejmiemy Ci ciężar stresu z barków, wzmocnimy twoje plecy, poprawimy kondycję i sylwetkę. Naszą misją jest żebyś ty też był(a) NAYS, przede wszystkim dla siebie samej(go). #beNAYStoyourself

Poznaj nas

Martyna Czyżewska

Girl-boss | Instruktor

Kasia Zasławska-Kowal

Instruktor

Joanna Kopciuch

Instruktor

Patryk Tomaszewski

Instruktor

Ola Perec

Instruktor

Ania Wróbel

Instruktor

Olga Mudrowska

Instruktor

Gosia Wojcik

Instruktor

Magdalena Berecka

Instruktor

Olga Zbikowska

Instruktor

Marta Kamosz

Instruktor

Dominika Orłowska

Instruktor

Karolina Orłowska

Instruktor

Natalia Łoniewska

Instruktor

Izabela Zackiewicz

Instruktor

Vlada Odinets

Community manager

Ada Sergiel

Front desk

Wiktoria Szpakowska

Front desk

Martyna Czyżewska

Girl-boss | Instruktor

Moją miłością jest hamak. Jego niesamowite właściwości odkryłam, kiedy przez wymagającą fizycznie pracę ciągle czułam jakiś dyskomfort ciele. Dzięki aerial jodze pozbyłam się bólu, lęku i stresu. Teraz tą pasją chcę się dzielić z innymi. Jestem certyfikowanym nauczycielem Hatha Jogi RYT 200 oraz Unnata® Aerial Jogi Level 3, w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness w życiu codziennym UK Mindfulness Association, magistrem psychologii, podróżniczką. Przez kilka lat intensywnie podróżując miałam okazję praktykować jogę w bardzo różnych miejscach na całym świecie. Z kombinacji tych wszystkich inspiracji narodził się pomysł na stworzenie N.A.Y.S., miejsca, które połączy bardzo różne style jogi, treningu medytacyjnego, fitnessu mentalnego, dając możliwość wszechstronnego rozwoju. Miejsca oferującego najwyższy standard bez nadęcia. Po prostu NAYS.

Kasia Zasławska-Kowal

Instruktor

Moją miłością jest rozgrzewająca Vinyasa. Płynność, siła, lekkość, integracja, energia, skupienie, wyciszenie. Na zajęciach zwracam uwagę na technikę i dużo mówię o oddechu. Szukam przepływu, przestrzeni, swobody, flow. Flow potrafi być sposobem na pozytywne zatracenie się w oddechu oraz pracy z ciałem. Aczkolwiek nie wszystkie zajęcia, które prowadzę są intensywne. Szukając równowagi często pracuję z formą yin - pasywne uwolnienie. Jestem dyplomowaną nauczycielką Vinyasa Jogi. Posiadam dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowe,j ze specjalnością w Hatha Jodze. Ukończyłam międzynarodowe szkolenie Yoga Alliance RYS 200, Level 1, kurs Astangi u Manju Joisa. Jestem trenerem Blackroll Polska. Posiadam dyplomy ukończenia szkoleń z zakresu pracy z kobietami w ciąży. Moją wiedzę nieustannie pogłębiam na wielu warsztatach. 

Patryk Tomaszewski

Jestem magistrem Politologii, fotografem z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczyłem style nowoczesne, ze sportem bliżej wiązałem się w 2011 roku. Obecnie pracuję jako Instruktor Zajęć Grupowych, Trener Personalny, Międzynarodowy Prezenter Fitness, Szkoleniowiec szkoły Fitness University Poland, współpracuję również z Akademią Zdrofit (Polska), Fitness Factory (Litwa) oraz ProFit Convention (Ukraina). Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i kursach z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd. Posiadam certyfikat Instruktora m.in. Hatha Yogi, FACTS Training, Animal Flow. Jestem właścicielem firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski', występuję na konwencjach, organizuję własne eventy sportowe, prowadzę szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuję się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w autorskich zajęciach mentalnych pod nazwą Balance Training, będących fuzją metod takich jak Pilates, Joga, PortDeBras czy Stretching. W swoich treningach mieszam różne techniki i uparcie wychodzę poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, pełny energii, staram się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej. Moje motto - „W byciu sobą bądź kimś!”

Ola Perec

Instruktor

Hej jestem Ola, uśmiechnięta dziewczyna, która kocha sztukę, zwierzęta, ludzi, rozmowy i uśmiechy, uwielbiam inspirować i być inspirowana. Joga towarzyszy mi w życiu już od wielu lat. Praktyka wniosła wiele dobra w moje życie i to na różnych jego poziomach. Zmieniła moje ciało, stało się ono mocniejsze, wpłynęła również na mój umysł, który stał się spokojniejszy, zrównoważony. „Practice and all is coming”, bo właśnie tak się dzieje! Praktyka jogi zmienia życie. Każdy poranek rozpoczynam powitaniami słońca- przepiękna rutyna, napełniająca mnie szczęściem, energią, równowagą. Joga pcha mnie do przodu sprawiając, że każdy dzień jest wyjątkowy. Moje zajęcia charakteryzują dynamicznym płynnym przechodzenie z pozycji do pozycji w stylu vinyasa w rytmie miękkiego oddechu. Z wykształcenia jestem rzeźbiarką, doświadczenie rzeźby pomaga mi w pracy z ludzkim ciałem.

Joanna Kopciuch

Instruktor

Witaj! Mam na imię Aśka i jestem zakochana w vinyasie. Z wykształcenia jestem historykiem i myślę, że to dobrze, bo historia to każdy oddech, który dane mi było zaczerpnąć. Tak naprawdę świadomie i głęboko zaczęłam oddychać 6 lat temu - to wtedy na mojej życiowej ścieżce " odnalazła " mnie joga - dzisiaj moja przyjaciółka. To Ona sprawiła, ze moje ciało połączyło sie z duszą, zaczęło się rozluźniać i pięknie uśmiechać. Jestem mamą 15 - letniej Agaty, ciekawą innych dziewczyną, która dzięki jodze odnalazła spokój, optymizm i harmonię, których nie czułam w sobie od lat. Ukończyłam Kurs RYS 200 akredytowany przez Yoga Alliance - i moją wiedzą chcę podzielić się właśnie z Tobą. Jak widzisz joga jest dla kazdego - nie ważne ile masz lat i jak wygladasz. Żeby zacząć wystarczą chęci i pierwszy świadomy oddech na macie. Zapraszam na zajęcia ze Mną z szacunkiem dla własnych ograniczeń i uśmiechem wprowadzę Cię w świat jogi.

Olga Mudrowska

Instruktor

Od zawsze w życiu towarzyszył mi ruch zmieniałam tylko jego formę – karate, piłka ręczna, crossfit, joga. Ciało i jego możliwości mnie fascynują. Uwielbiam balans między siłą i elastycznością, lekkością i wytrzymałością. Jogę odkryłam ponad 5 lat temu, skutecznie nauczyła mnie pokory, świadomości swojego ciała, połączenia umysł-ciało. Na początku wpadłam w tryby zdyscyplinowanej Ashtangi, by potem docenić płynność, flow w Vinyasie. W praktyce lubię łączyć swoje doświadczenia z każdej formy ruchu. Przekazywanie wiedzy i dawanie innym narzędzi do zwiększania świadomości swojego ciała oraz wykorzystywania swojego potencjału stało się moją pasją. To też pchnęło mnie do decyzji ukończenia kursu Yoga Alliance RYS 200, a do hamakowej zajawki przyczyniła się Martyna 😊

Gosia Wojcik

Instruktor

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi w stylu Ashtanga Vinyasa. Codziennie staram się dążyć do tego by rozwijać się jako nauczyciel, cały czas się doszkalam, uczestniczę w warsztatach wyszukuję informacje związane z jogą, jej wpływem na nasz organizm oraz umysł, konsultuję się z innymi nauczycielami i fizjoterapeutami. Oczywiście uwielbiam kadzidełka, olejki aromaterapeutyczne i kojącą muzykę (nie brakuje tego też u mnie na zajęciach), ale jeszcze bardziej cenię badania, twarde dowody naukowe oraz wiedzę anatomiczną. Lubię mieć poczucie, że to z czym zostawiam Cię po zajęciach, to nie tylko lepsze samopoczucie, ale także większa świadomość własnego ciała, a przede wszystkim narzędzia by w mądry sposób rozwijać jego potencjał.

Vlada Odinets

Front desk

Vladę znacie na pewno wszyscy. Spotkasz ją zarówno na Bemowie, jak i Mokotowie. Jako nasza community manager, dba o oba te miejsca. I dba na serio, z ogromnym zaangażowaniem, wkładając w to całe swoje serce. Prywatnie kocha taniec, jogę i pilates, więc w wolnym czasie też ją tu spotkacie, a jak sama mówi, NAYS to jej drugi dom. Vlada była już na pewno na wszystkich praktykach, więc śmiało możesz spytać ją o dopasowane do Ciebie polecajki! Ta kobieta - rakieta, potrafi też niesamowicie masować w swoim gabinecie, a weekendy spędza na uczelni - studiując fizjoterapię. • piękny dla mnie jest balans pomiędzy porządkiem a chaosem, uwżnoscią i perfekcjonizmem a dziecięcą zabawą - z tego połączenia powstają najcudowniejsze rzeczy. Tym się posługuje tworząc przestrzeń w N.A.Y.S i jestem szczęśliwa widząc szczęście w waszych oczach.Do zobaczenia, piękna duszo!

Ada Sergiel

Front desk

...

Wiktoria Szpakowska

Front desk

...

Ania Wróbel

Instruktor

Cześć! Nazywam się Ania, jestem studentką Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ze sportem związana jestem od najmłodszych lat. Swoją przygodę z akrobatyką powietrzną rozpoczęłam w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej, gdzie stale się rozwijam. Trenuję pallot czyli latające trapezy oraz flying pole. Na prowadzonych przeze mnie zajęciach pragnę skupić się na wszechstronnym wzmacnianiu i rozciąganiu swojego ciała poprzez wykonywanie ciekawych i pięknie wyglądających figur gimnastycznych oraz kombinacji na hamakach.

Magdalena Berecka

Instruktor

Joga odnalazła mnie w 2012 roku. Gdy pierwszy raz stanęłam na macie, odrazu poczułam, że to początek długiej i pięknej przygody. I tak zakochałam się w Vinyasa Jodze. Uwielbiam to, jak wspaniale łączy ruch z oddechem i pozwala im nieprzerwanie płynąć. Vinyasa może być powolna i subtelna lub mocna i bardzo dynamiczna. Staram się, by każdy rodzaj zajęć, które prowadzę miał swój indywidualny sznyt. Im dłużej zajmuję się jogą, tym bliżej mi do jej psychologicznego i metafizycznego aspektu - pranajamy i medytacji. Wplatam je w zajęcia vinyasowe oraz prowadzę praktyki stricte medytacyjne. Jestem certyfikowaną nauczycielką Yoga Alliance RYT200, swoją wiedzę poszerzam na kursach doszkalających. Zafascynowana mocą medytacji, zgłębiam jej tajniki na kursie nauczycielskim u Macieja Wieloboba. Poza matą jestem mamą wspaniałego chłopca, żoną świetnego męża, człowiekiem cudownego charta oraz miłośniczką wspinaczki i śpiewu wiejskiego.

Olga Zbikowska

Instruktor

Certyfikowana nauczycielka jogi oraz członkini Międzynarodowej Organizacji Yoga Alliance. Ukończyła kurs Yoga Teacher Training RYT-200h, oraz zaawansowany kurs RYT-300h. Prowadzi zajęcia łącząc różne style jogi (vinyasa, hatha, yin, nidra), minfulness oraz techniki relaksacyjne. Interesuje się tradycją, historią i filozofią jogi, autoterapią oraz pracą z ciałem.

Marta Kamosz

Instruktor

Jestem certyfikowaną przez Yoga Alliance nauczycielką jogi RYT 200. Ukończyłam też certyfikowane kursy doszkalające by prowadzić zajęcia pilates, stretching czy aerial jogę. A od dziecka pasjonuje mnie taniec. Uwielbiam ruch w rytmie, który w jodze bardzo oddaje styl vinyasa, połączenie ruchu z oddechem. Oddech nadaje rytm moim sekwencjom, pozwala odnaleźć wewnętrzną równowagę uświadamiając, że jest łącznikiem między umysłem, a ciałem. Kultywuję miłość, a w praktyce jogi fascynuje mnie jak wzrasta uważność na ciało, jak z każdym ruchem zaczynamy rozumieć własne potrzeby i ograniczenia, i odczytywać sygnały, które wysyła ciało i odpowiednio na nie reagować. Tego właśnie chcę nauczyć moich uczniów. Odnalezienia komfortu w ciele i bycia w kontakcie ze sobą, swoim ciałem, duchem i umysłem, z czułością. Z uczestnikami zajęć pracuję nad wzmocnieniem, mobilnością, stabilizacją i uelastycznieniem ciała, koncentrując się na technice wykonywania asan oraz świadomym oddechu.

Dominika Orłowska

Instruktor

Mam na imię Dominika i jestem certyfikowaną przez Yoga Allience nauczycielką jogi RYT 200. Moja miłość to Vinyasa Joga ❤️ połączenie ruchu z oddechem. Prowadzę jogę dla osób z różnych grup wiekowych i o roznym stopniu zaawansowania 🙂 Power jogę i spokojną jogę. Jestem również instruktorem Animal Flow. Skończyłam certyfikowany kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia o specjalności Psychopedagogika Kreatywności na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Przez 8 lat pracowałam jako nauczyciel akademicki. Skończyłam również Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Prowadziłam warsztaty i treningi m. in. interpersonalne, asertywności, antystresowe, twórczości. Organizuję warsztaty jogowo-medytacyjne i prowadzę medytacje online.

Karolina Orłowska

Instruktor

Instruktorka Aerial jogi, trenerka personalna. Psychopedagog kreatywności. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Ukończyła certyfikowany kurs redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności MBSR (Mindfulness-based stress reduction), kurs Self Love oraz Medytacja to uzdrawianie organizowane przez TODAY YOGA & MINDFULNESS. Dyplomowana masażystka. Podczas zajęć stawiam na świadomy ruch i oddech. Sekwencje ćwiczeń wpływają pozytywnie na ciało, ale dają też wewnętrzny spokój oraz poprawiają nastrój. W tym momencie rezygnujemy z osiągania zamierzonego celu, nie rywalizujemy z innymi, nie ścigamy się z samym sobą i nie robimy „nic na siłę". Dzięki świadomej obecności badamy swoje granice oraz potencjał. Słuchamy sygnałów, które wysyła nam ciało, a to doświadczanie, na które często w ciągu pracowitego dnia brakuje nam czasu. Podczas zajęć stawiam również na poprawność wykonywanych pozycji i komfort osób ćwiczących.

Natalia Łoniewska

Instruktor

Ukończyłam kurs RYT200 Ashtanga Vinyasa w Grecji, kurs jogi Yin (50h) oraz szkolenie instruktorskie metody Yoga Beat w Warszawie. Zakochana w ruchu, płynności, energii grupy i byciu blisko siebie - zarówno na macie, jak i poza nią. Kocham spacery i celebrowanie codzienności przy wspólnych posiłkach.

Izabela Zackiewicz

Instruktor

Jestem byłą zawodową siatkarką. Nadal jestem czynną siatkarką plażową grającą na najwyższym krajowym szczeblu. Karierę siatkarki halowej zakończyło moje macierzyństwo - jestem mamą dwóch księżniczek, ale również otworzyło mi to nowa drogę- trening prozdrowotny w tym mój ukochany typ treningu czyli trening kobiet w ciąży i po porodzie oraz pilates. W pilatesie zakochałam się od pierwszego treningu na reformerze, ponieważ jest to trening pro zdrowotny, który potrafi dobrze dać w kość. Nastepnym krokiem był pilates klasyczny na macie, który moim zdaniem jest esencją ruchu i sprawności. Z wykształcenia jestem psychologiem sportu co bardzo pomaga mi w zawodzie trenera. Mam ukończone kursy fitnessowe, treningu kobiet w ciąży i po porodzie, zdrowy kręgosłupa oraz pre pilates. Jestem dumna z moich dyplomów stricte pilatesowych: - Mata I (Marta Wawszczyk mypilatesmethodes.pl) - Pilates dla kobiet w ciąży na dużych sprzętach (Magda Nowak movimento) - Reformer I (Patryk Tomaszewski alterpilates) Interesuję się również pracą z oddechem - niby wszyscy oddychamy, ale chodzi o jakość naszego oddechu. Oddechem możemy skorygować postawę ciała, uspokoić się, a nawet ulepszyć wygląd naszego ciała.

Przestrzeń:
Inspiracją do powstania wyglądu i klimatu N.A.Y.S. jest natura. Chcemy być jak najbliżej przyrody, z jej pieknem i prostotą. Znajdziesz u nas dwie sale do ćwiczeń i medytacji: dużą, wyposażoną w 17 hamaków do ćwiczeń oraz małą, z wspaniałym relaksującym klimatem świec, damską i męską szatnię oraz recepcję z kawiarenką. Podłoga w salach, to piękna naturalna deska bambusowa, tak przyjazna dla użytkownika, że stosuje się ją nawet w przedszkolach. Na dużej sali twoją uwagę może przyciągnąć grafika, stworzoną specjalnie na dla nas przez artystkę graficzkę @martamikola. Przywiązujemy ogromną uwagę do szczegółów, zapachów, materiałów. Chcemy, żebyś w NAYS poczuł się odrobinę, jak w SPA.Zdjęcia studia

Footprint:

W NAYS robimy co w naszej mocy, żeby wykazać się szacunkiem dla środowiska:
♥ Tworząc przestrzeń staraliśmy się maksymalnie wpleść istniejące w niej elementy biurowe, żeby nie generować niepotrzebnych śmieci
♥ Na salach położyliśmy ekologiczne podłogi bambusowe
♥ W kawiarence korzystamy tylko z ekologicznych naczyń
♥ Nasze maty posiadają certyfikat OEKO TEX, co oznacza, że przy ich produkcji nie zanieczyszczono środowiska
♥ Nasze wałki z naturalną gryką oraz woreczki na oczy z ziołami zostały uszyte przez panią Małgosię z firmy Galena
♥ Świece do studia robimy sami z wosku sojowego i olejków eterycznych

Jeśli masz jeszcze jakiś pomysł, jak możemy przyczynić się o dbania o nasze środowisko, to jesteśmy otwarci na twoje sugestie!