Logo N.A.Y.S

N.A.Y.S Najlepsza joga w Warszawie

O nas

N.A.Y.S., to prawdziwa oaza w centrum biznesowego Mokotowa. Nazywamy się Not Another Yoga Studio, ponieważ oferujemy coś, czego do tej pory nie było na mapie Warszawy. Proponujemy Ci bardzo różnorodny wybór zajęć biorąc to, co najlepsze z całego świata jogi, a dodatkowo uzupełniając o wzmacniający pilates czy wprawiający w doskonały humor fitness w hamaku. Z ogromną radością wprowadzimy Cię do świata Unnaty®, metody stworzonej przez pionierkę aerial jogi, Michelle Dortignac. Wpadnij do nas na trening, herbatę, chwilę oddechu, medytacji, czy po prostu się przywitać!

Misja:
Jesteśmy N.A.Y.S. i na przekór znaleźliśmy się w centrum pośpiesznego i zestresowanego biznesu. Powstaliśmy, żebyś mógł odetchnąć, odprężyć się i poćwiczyć w przyjaznej atmosferze i wygodnej lokalizacji.Tworzymy przestrzeń i miejsce, w którym słuchamy, doradzamy, zaprzyjaźniamy się i współpracujemy. Jesteśmy blisko i zawsze dostępni. Chcemy dać Ci to, co najlepsze ze świata jogi i nie tylko. Dzięki nam poczujesz, że naprawdę o siebie dbasz, odzyskujesz energię i siły witalne. Dzięki N.A.Y.S. nauczysz się na nowo oddychać, zdejmiemy Ci ciężar stresu z barków, wzmocnimy twoje plecy, poprawimy kondycję i sylwetkę. Naszą misją jest żebyś ty też był(a) NAYS, przede wszystkim dla siebie samej(go). #beNAYStoyourself

Poznaj nas

Martyna Czyżewska

Girl-boss | Instruktor

Edyta Maksimowicz

Instruktor

Kasia Zasławska-Kowal

Instruktor

Joanna Kopciuch

Instruktor

Patryk Tomaszewski

Instruktor

Ania Tarasewicz

Instruktor

Ola Perec

Instruktor

Ania Wróbel

Instruktor

Ewa Saweczko

Instruktor

Olga Mudrowska

Instruktor

Gosia Wojcik

Instruktor

Vlada Odinets

Front desk

Martyna Czyżewska

Girl-boss | Instruktor

Moją miłością jest hamak. Jego niesamowite właściwości odkryłam, kiedy przez wymagającą fizycznie pracę ciągle czułam jakiś dyskomfort ciele. Dzięki aerial jodze pozbyłam się bólu, lęku i stresu. Teraz tą pasją chcę się dzielić z innymi. Jestem certyfikowanym nauczycielem Hatha Jogi RYT 200 oraz Unnata® Aerial Jogi Level 3, w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness w życiu codziennym UK Mindfulness Association, magistrem psychologii, podróżniczką. Przez kilka lat intensywnie podróżując miałam okazję praktykować jogę w bardzo różnych miejscach na całym świecie. Z kombinacji tych wszystkich inspiracji narodził się pomysł na stworzenie N.A.Y.S., miejsca, które połączy bardzo różne style jogi, treningu medytacyjnego, fitnessu mentalnego, dając możliwość wszechstronnego rozwoju. Miejsca oferującego najwyższy standard bez nadęcia. Po prostu NAYS.

Edyta Maksimowicz

Instruktor

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się w okresie nastoletnim, natomiast profesjonalnym prowadzeniem grup zajmuję się od 10 lat. Podczas rozwoju jako instruktor przeszłam wiele ścieżek i metod, jednak moim głównych polem zainteresowań są zajęcia z grupy body&mind, które stawiają na świadome, bezpieczne i lecznicze podejście do ćwiczeń, tj. pilates czy callanetics. Kocham pracować z ludźmi, pomagać im rozwiązywać ich problemy z ciałem i odpowiadać na ich potrzeby. Jestem wesoła, życzliwa, a na zajęciach stawiam na technikę i dobrą energię:)

Kasia Zasławska-Kowal

Instruktor

Moją miłością jest rozgrzewająca Vinyasa. Płynność, siła, lekkość, integracja, energia, skupienie, wyciszenie. Na zajęciach zwracam uwagę na technikę i dużo mówię o oddechu. Szukam przepływu, przestrzeni, swobody, flow. Flow potrafi być sposobem na pozytywne zatracenie się w oddechu oraz pracy z ciałem. Aczkolwiek nie wszystkie zajęcia, które prowadzę są intensywne. Szukając równowagi często pracuję z formą yin - pasywne uwolnienie. Jestem dyplomowaną nauczycielką Vinyasa Jogi. Posiadam dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowe,j ze specjalnością w Hatha Jodze. Ukończyłam międzynarodowe szkolenie Yoga Alliance RYS 200, Level 1, kurs Astangi u Manju Joisa. Jestem trenerem Blackroll Polska. Posiadam dyplomy ukończenia szkoleń z zakresu pracy z kobietami w ciąży. Moją wiedzę nieustannie pogłębiam na wielu warsztatach. 

Patryk Tomaszewski

Jestem magistrem Politologii, fotografem z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczyłem style nowoczesne, ze sportem bliżej wiązałem się w 2011 roku. Obecnie pracuję jako Instruktor Zajęć Grupowych, Trener Personalny, Międzynarodowy Prezenter Fitness, Szkoleniowiec szkoły Fitness University Poland, współpracuję również z Akademią Zdrofit (Polska), Fitness Factory (Litwa) oraz ProFit Convention (Ukraina). Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i kursach z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd. Posiadam certyfikat Instruktora m.in. Hatha Yogi, FACTS Training, Animal Flow. Jestem właścicielem firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski', występuję na konwencjach, organizuję własne eventy sportowe, prowadzę szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuję się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w autorskich zajęciach mentalnych pod nazwą Balance Training, będących fuzją metod takich jak Pilates, Joga, PortDeBras czy Stretching. W swoich treningach mieszam różne techniki i uparcie wychodzę poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, pełny energii, staram się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej. Moje motto - „W byciu sobą bądź kimś!”

Ania Tarasewicz

Instruktor

Już w liceum stawiałam pierwsze kroki na macie a z biegiem czasu stało się to moją pasją , sposobem na życie, nauczycielem pokory,sumienności i zrozumienia jaki mam stosunek do siebie i świata oraz jak podejmować lepsze dla siebie decyzje. Połączenie płynności ruchu, lekkości oddechu, skupienia i energii uzależnia mocniej niż czekolada ! Studiowałam grafikę komputerową aczkolwiek w duszy grała mi zawsze natura włóczykija. Uwielbiam podróżować i odkrywać różne zakamarki nie znanego mi świata . Spotykać nowych nauczycieli od których mogę czerpać wiedzę i inspiracje. Duży wpływ na moją praktykę miała podróż do Indii gdzie ukończyłam akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Flow TTC-200H oraz późniejsza praktyka w Or Hayoga studio w Tel Avivie. Wszystko co kreatywne przyciąga mnie jak magnes i to właśnie staram się przenieść na każde prowadzone zajęcia 🙂

Ola Perec

Instruktor

Hej jestem Ola, uśmiechnięta dziewczyna, która kocha sztukę, zwierzęta, ludzi, rozmowy i uśmiechy, uwielbiam inspirować i być inspirowana. Joga towarzyszy mi w życiu już od wielu lat. Praktyka wniosła wiele dobra w moje życie i to na różnych jego poziomach. Zmieniła moje ciało, stało się ono mocniejsze, wpłynęła również na mój umysł, który stał się spokojniejszy, zrównoważony. „Practice and all is coming”, bo właśnie tak się dzieje! Praktyka jogi zmienia życie. Każdy poranek rozpoczynam powitaniami słońca- przepiękna rutyna, napełniająca mnie szczęściem, energią, równowagą. Joga pcha mnie do przodu sprawiając, że każdy dzień jest wyjątkowy. Moje zajęcia charakteryzują dynamicznym płynnym przechodzenie z pozycji do pozycji w stylu vinyasa w rytmie miękkiego oddechu. Z wykształcenia jestem rzeźbiarką, doświadczenie rzeźby pomaga mi w pracy z ludzkim ciałem.

Ewa Saweczko

Instruktor

Joga jest w moim życiu od wielu lat. Dzięki niej stałam się spokojna, niespieszna, uważna na własne potrzeby i potrzeby ludzi wokół mnie. Jestem minimalistką. Z pokorą i ufnością akceptuję zmiany, które przynosi życie. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi RYT200 w stylach hatha, vinyasa, ashtanga, yin oraz nauczycielem Unnata Aerial Yoga. W swoich praktykach łączę asany z oddechem, inspiruję do uważności i praktykowania wdzięczności.

Joanna Kopciuch

Instruktor

Witaj! Mam na imię Aśka i jestem zakochana w vinyasie. Z wykształcenia jestem historykiem i myślę, że to dobrze, bo historia to każdy oddech, który dane mi było zaczerpnąć. Tak naprawdę świadomie i głęboko zaczęłam oddychać 6 lat temu - to wtedy na mojej życiowej ścieżce " odnalazła " mnie joga - dzisiaj moja przyjaciółka. To Ona sprawiła, ze moje ciało połączyło sie z duszą, zaczęło się rozluźniać i pięknie uśmiechać. Jestem mamą 15 - letniej Agaty, ciekawą innych dziewczyną, która dzięki jodze odnalazła spokój, optymizm i harmonię, których nie czułam w sobie od lat. Ukończyłam Kurs RYS 200 akredytowany przez Yoga Alliance - i moją wiedzą chcę podzielić się właśnie z Tobą. Jak widzisz joga jest dla kazdego - nie ważne ile masz lat i jak wygladasz. Żeby zacząć wystarczą chęci i pierwszy świadomy oddech na macie. Zapraszam na zajęcia ze Mną z szacunkiem dla własnych ograniczeń i uśmiechem wprowadzę Cię w świat jogi.

Olga Mudrowska

Instruktor

Od zawsze w życiu towarzyszył mi ruch zmieniałam tylko jego formę – karate, piłka ręczna, crossfit, joga. Ciało i jego możliwości mnie fascynują. Uwielbiam balans między siłą i elastycznością, lekkością i wytrzymałością. Jogę odkryłam ponad 5 lat temu, skutecznie nauczyła mnie pokory, świadomości swojego ciała, połączenia umysł-ciało. Na początku wpadłam w tryby zdyscyplinowanej Ashtangi, by potem docenić płynność, flow w Vinyasie. W praktyce lubię łączyć swoje doświadczenia z każdej formy ruchu. Przekazywanie wiedzy i dawanie innym narzędzi do zwiększania świadomości swojego ciała oraz wykorzystywania swojego potencjału stało się moją pasją. To też pchnęło mnie do decyzji ukończenia kursu Yoga Alliance RYS 200, a do hamakowej zajawki przyczyniła się Martyna 😊

Gosia Wojcik

Instruktor

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi w stylu Ashtanga Vinyasa. Codziennie staram się dążyć do tego by rozwijać się jako nauczyciel, cały czas się doszkalam, uczestniczę w warsztatach wyszukuję informacje związane z jogą, jej wpływem na nasz organizm oraz umysł, konsultuję się z innymi nauczycielami i fizjoterapeutami. Oczywiście uwielbiam kadzidełka, olejki aromaterapeutyczne i kojącą muzykę (nie brakuje tego też u mnie na zajęciach), ale jeszcze bardziej cenię badania, twarde dowody naukowe oraz wiedzę anatomiczną. Lubię mieć poczucie, że to z czym zostawiam Cię po zajęciach, to nie tylko lepsze samopoczucie, ale także większa świadomość własnego ciała, a przede wszystkim narzędzia by w mądry sposób rozwijać jego potencjał.

Vlada Odinets

Front desk

...

Ania Wróbel

Instruktor

Cześć! Nazywam się Ania, jestem studentką Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ze sportem związana jestem od najmłodszych lat. Swoją przygodę z akrobatyką powietrzną rozpoczęłam w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej, gdzie stale się rozwijam. Trenuję pallot czyli latające trapezy oraz flying pole. Na prowadzonych przeze mnie zajęciach pragnę skupić się na wszechstronnym wzmacnianiu i rozciąganiu swojego ciała poprzez wykonywanie ciekawych i pięknie wyglądających figur gimnastycznych oraz kombinacji na hamakach.

Przestrzeń:
Inspiracją do powstania wyglądu i klimatu N.A.Y.S. jest natura. Chcemy być jak najbliżej przyrody, z jej pieknem i prostotą. Znajdziesz u nas dwie sale do ćwiczeń i medytacji: dużą, wyposażoną w 17 hamaków do ćwiczeń oraz małą, z wspaniałym relaksującym klimatem świec, damską i męską szatnię oraz recepcję z kawiarenką. Podłoga w salach, to piękna naturalna deska bambusowa, tak przyjazna dla użytkownika, że stosuje się ją nawet w przedszkolach. Na dużej sali twoją uwagę może przyciągnąć grafika, stworzoną specjalnie na dla nas przez artystkę graficzkę @martamikola. Przywiązujemy ogromną uwagę do szczegółów, zapachów, materiałów. Chcemy, żebyś w NAYS poczuł się odrobinę, jak w SPA.Zdjęcia studia

Footprint:

W NAYS robimy co w naszej mocy, żeby wykazać się szacunkiem dla środowiska:
♥ Tworząc przestrzeń staraliśmy się maksymalnie wpleść istniejące w niej elementy biurowe, żeby nie generować niepotrzebnych śmieci
♥ Na salach położyliśmy ekologiczne podłogi bambusowe
♥ W kawiarence korzystamy tylko z ekologicznych naczyń
♥ Nasze maty posiadają certyfikat OEKO TEX, co oznacza, że przy ich produkcji nie zanieczyszczono środowiska
♥ Nasze wałki z naturalną gryką oraz woreczki na oczy z ziołami zostały uszyte przez panią Małgosię z firmy Galena
♥ Świece do studia robimy sami z wosku sojowego i olejków eterycznych

Jeśli masz jeszcze jakiś pomysł, jak możemy przyczynić się o dbania o nasze środowisko, to jesteśmy otwarci na twoje sugestie!