Logo N.A.Y.S

N.A.Y.S Najlepsza joga w Warszawie

O nas

N.A.Y.S., to prawdziwa oaza w centrum biznesowego Mokotowa. Nazywamy się Not Another Yoga Studio, ponieważ oferujemy coś, czego do tej pory nie było na mapie Warszawy. Proponujemy Ci bardzo różnorodny wybór zajęć biorąc to, co najlepsze z całego świata jogi, a dodatkowo uzupełniając o wzmacniający pilates czy wprawiający w doskonały humor fitness w hamaku. Z ogromną radością wprowadzimy Cię do świata Unnaty®, metody stworzonej przez pionierkę aerial jogi, Michelle Dortignac. Wpadnij do nas na trening, herbatę, chwilę oddechu, medytacji, czy po prostu się przywitać!

Misja:
Jesteśmy N.A.Y.S. i na przekór znaleźliśmy się w centrum pośpiesznego i zestresowanego biznesu. Powstaliśmy, żebyś mógł odetchnąć, odprężyć się i poćwiczyć w przyjaznej atmosferze i wygodnej lokalizacji.Tworzymy przestrzeń i miejsce, w którym słuchamy, doradzamy, zaprzyjaźniamy się i współpracujemy. Jesteśmy blisko i zawsze dostępni. Chcemy dać Ci to, co najlepsze ze świata jogi i nie tylko. Dzięki nam poczujesz, że naprawdę o siebie dbasz, odzyskujesz energię i siły witalne. Dzięki N.A.Y.S. nauczysz się na nowo oddychać, zdejmiemy Ci ciężar stresu z barków, wzmocnimy twoje plecy, poprawimy kondycję i sylwetkę. Naszą misją jest żebyś ty też był(a) NAYS, przede wszystkim dla siebie samej(go). #beNAYStoyourself

Poznaj nas

Martyna Czyżewska

Girl-boss | Instruktor

Edyta Maksimowicz

Instruktor

Kasia Zasławska-Kowal

Instruktor

Joanna Kopciuch

Instruktor

Patryk Tomaszewski

Instruktor

Ania Tarasewicz

Instruktor

Ola Perec

Instruktor

Maria Gawlik

Instruktor

Monika Wądołowska

Instruktor

Katrina Kapińska

Instruktor

Ola Szczyglewska

Front desk

Martyna Czyżewska

Girl-boss | Instruktor

Moją miłością jest hamak. Jego niesamowite właściwości odkryłam, kiedy przez wymagającą fizycznie pracę ciągle czułam jakiś dyskomfort ciele. Dzięki aerial jodze pozbyłam się bólu, lęku i stresu. Teraz tą pasją chcę się dzielić z innymi. Jestem certyfikowanym nauczycielem Hatha Jogi RYT 200 oraz Unnata® Aerial Jogi, w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness w życiu codziennym UK Mindfulness Association, magistrem psychologii, podróżniczką. Przez kilka lat intensywnie podróżując miałam okazję praktykować jogę w bardzo różnych miejscach na całym świecie. Z kombinacji tych wszystkich inspiracji narodził się pomysł na stworzenie N.A.Y.S., miejsca, które połączy bardzo różne style jogi, treningu medytacyjnego, fitnessu mentalnego, dając możliwość wszechstronnego rozwoju. Miejsca oferującego najwyższy standard bez nadęcia. Po prostu NAYS.

Edyta Maksimowicz

Instruktor

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się w okresie nastoletnim, natomiast profesjonalnym prowadzeniem grup zajmuję się od 7 lat. Podczas rozwoju jako instruktor przeszłam wiele ścieżek i metod, jednak moim głównych polem zainteresowań są zajęcia z grupy body&mind, które stawiają na świadome, bezpieczne i lecznicze podejście do ćwiczeń, tj. pilates czy callanetics. Kocham pracować z ludźmi, pomagać im rozwiązywać ich problemy z ciałem i odpowiadać na ich potrzeby. Jestem wesoła, życzliwa, a na zajęciach stawiam na technikę i dobrą energię:)

Kasia Zasławska-Kowal

Instruktor

Moją miłością jest rozgrzewająca Vinyasa. Płynność, siła, lekkość, integracja, energia, skupienie, wyciszenie. Na zajęciach zwracam uwagę na technikę i dużo mówię o oddechu. Szukam przepływu, przestrzeni, swobody, flow. Flow potrafi być sposobem na pozytywne zatracenie się w oddechu oraz pracy z ciałem. Aczkolwiek nie wszystkie zajęcia, które prowadzę są intensywne. Szukając równowagi często pracuję z formą yin - pasywne uwolnienie.
Jestem dyplomowaną nauczycielką Vinyasa Jogi. Posiadam dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowe,j ze specjalnością w Hatha Jodze. Ukończyłam międzynarodowe szkolenie Yoga Alliance RYS 200, Level 1, kurs Astangi u Manju Joisa. Jestem trenerem Blackroll Polska. Posiadam dyplomy ukończenia szkoleń z zakresu pracy z kobietami w ciąży. Moją wiedzę nieustannie pogłębiam na wielu warsztatach. 

Patryk Tomaszewski

Jestem magistrem Politologii, fotografem z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczyłem style nowoczesne, ze sportem bliżej wiązałem się w 2011 roku. Obecnie pracuję jako Instruktor Zajęć Grupowych, Trener Personalny, Międzynarodowy Prezenter Fitness, Szkoleniowiec szkoły Fitness University Poland, współpracuję również z Akademią Zdrofit (Polska), Fitness Factory (Litwa) oraz ProFit Convention (Ukraina). Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i kursach z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd. Posiadam certyfikat Instruktora m.in. Hatha Yogi, FACTS Training, Animal Flow. Jestem właścicielem firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski', występuję na konwencjach, organizuję własne eventy sportowe, prowadzę szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuję się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w autorskich zajęciach mentalnych pod nazwą Balance Training, będących fuzją metod takich jak Pilates, Joga, PortDeBras czy Stretching. W swoich treningach mieszam różne techniki i uparcie wychodzę poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, pełny energii, staram się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej. Moje motto - „W byciu sobą bądź kimś!”

Ania Tarasewicz

Instruktor

Już w liceum stawiałam pierwsze kroki na macie a z biegiem czasu stało się to moją pasją , sposobem na życie, nauczycielem pokory,sumienności i zrozumienia jaki mam stosunek do siebie i świata oraz jak podejmować lepsze dla siebie decyzje. Połączenie płynności ruchu, lekkości oddechu, skupienia i energii uzależnia mocniej niż czekolada ! Studiowałam grafikę komputerową aczkolwiek w duszy grała mi zawsze natura włóczykija. Uwielbiam podróżować i odkrywać różne zakamarki nie znanego mi świata . Spotykać nowych nauczycieli od których mogę czerpać wiedzę i inspiracje. Duży wpływ na moją praktykę miała podróż do Indii gdzie ukończyłam akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Flow TTC-200H oraz późniejsza praktyka w Or Hayoga studio w Tel Avivie. Wszystko co kreatywne przyciąga mnie jak magnes i to właśnie staram się przenieść na każde prowadzone zajęcia 🙂

Ola Perec

Instruktor

Hej jestem Ola, uśmiechnięta dziewczyna, która kocha sztukę, zwierzęta, ludzi, rozmowy i uśmiechy, uwielbiam inspirować i być inspirowana. Joga towarzyszy mi w życiu już od wielu lat. Praktyka wniosła wiele dobra w moje życie i to na różnych jego poziomach. Zmieniła moje ciało, stało się ono mocniejsze, wpłynęła również na mój umysł, który stał się spokojniejszy, zrównoważony. „Practice and all is coming”, bo właśnie tak się dzieje! Praktyka jogi zmienia życie. Każdy poranek rozpoczynam powitaniami słońca- przepiękna rutyna, napełniająca mnie szczęściem, energią, równowagą. Joga pcha mnie do przodu sprawiając, że każdy dzień jest wyjątkowy. Moje zajęcia charakteryzują dynamicznym płynnym przechodzenie z pozycji do pozycji w stylu vinyasa w rytmie miękkiego oddechu. Z wykształcenia jestem rzeźbiarką, doświadczenie rzeźby pomaga mi w pracy z ludzkim ciałem.

Monika Wądołowska

Instruktor

Z uważnością zetknęłam się po raz pierwszy jeszcze w czasach studenckich. Ze sceptyka stałam się praktykiem a następnie trenerem Mindfulness. Szkoliłam się w metodzie Breathworks pochodzącej z Wielkiech Brytanii i prowadzę kursy Mindfulness na Stres oraz MIndfulness dla Zdrowia, warsztaty i praktykę otwartą dla wszystkich - zaawansowanych i początkujących. Życie dało mi możliwość poznania wielu podejść do uważności i wiem, że życzliwość i współczucie są tym co stanowi o jej sercu dlatego podczas zajęć szczególnie zwracam uwagę na ten aspekt. Z wykształcenia psycholog, z przyjemnością spędzam czas z przyrodą, gotując i smakując (najchętniej z bliskimi) odkrywając nowe miejsca, a na dobrze znane patrząc, jak na nowe. Zapraszam Cię na zajęcia uważności, jeśli poszukujesz dla siebie chwili wytchnienia w codziennym biegu, pragniesz nawiązać lepszy kontakt ze swoim ciałem i wyciszyć nader pędzący umysł.

Joanna Kopciuch

Instruktor

Witaj! Mam na imię Aśka i jestem zakochana w vinyasie. Z wykształcenia jestem historykiem i myślę, że to dobrze, bo historia to każdy oddech, który dane mi było zaczerpnąć. Tak naprawdę świadomie i głęboko zaczęłam oddychać 6 lat temu - to wtedy na mojej życiowej ścieżce " odnalazła " mnie joga - dzisiaj moja przyjaciółka. To Ona sprawiła, ze moje ciało połączyło sie z duszą, zaczęło się rozluźniać i pięknie uśmiechać. Jestem mamą 15 - letniej Agaty, ciekawą innych dziewczyną, która dzięki jodze odnalazła spokój, optymizm i harmonię, których nie czułam w sobie od lat. Ukończyłam Kurs RYS 200 akredytowany przez Yoga Alliance - i moją wiedzą chcę podzielić się właśnie z Tobą. Jak widzisz joga jest dla kazdego - nie ważne ile masz lat i jak wygladasz. Żeby zacząć wystarczą chęci i pierwszy świadomy oddech na macie. Zapraszam na zajęcia ze Mną z szacunkiem dla własnych ograniczeń i uśmiechem wprowadzę Cię w świat jogi.

Katrina Kapińska

Instruktor

Praktykuję jogę od siedemnastego roku życia. Dzięki licznym podróżom mam okazję ćwiczyć pod okiem instruktorów z całego świata. Moim pierwszym nauczycielem jogi był Lane Fenrich. Swoją pasję, miłość, uziemienie i wiedzę próbuję przekazać każdemu, kto z otwartym Sercem chce zbliżyć się do swoich emocji zapisanych w ciele. Na prowadzonych przez siebie zajęciach zawsze na pierwszym miejscu stawiam komfort, luz, szacunek i zrozumienie, mając jednocześnie nadzieję, że takie budowanie społeczności to nie tylko wspólna praktyka, ale również tworzenie poruszeń świadomości i nauka zatrzymywania ich. Wyrastam ze szkoły Iyengara, cenię sobie precyzję, ale głównie dlatego, że wierzę, iż można nią dotrzeć i czegoś się o sobie nauczyć, dowiedzieć. Od kliku lat coraz głębiej zanurzam się w vinyasie flow, która dostarcza mi większej możliwości adaptacji praktyki do ucznia, dnia, stanu zdrowia, możliwości. W zajęcia wplątuję elementy TRE i Yogi Nidry. Joga to doświadczenie nie mające początku ani końca, które obecnie coraz mocniej ukorzeniam w hamaku, czym równie chętnie dzielę się z innymi, prowadząc zajęcia początkujące Aerial Yogi. Ukończyłam kilka szkoleń nauczycielskich (w tym m. in. RYT 200h Vinyasy Flow), z których wyniosłam, że prawdziwa nauka jogi odbywa się, gdy na lekcje składa się przede wszystkim realizacja potrzeb uczniów, czule wspierana moją wiedzą i doświadczeniem. Za każde spotkanie na macie jestem każdemu przeogromnie wdzięczna.

Ola Szczyglewska

Front desk

...

Maria Gawlik

Instruktor

Od ponad 8 lat trenuje akrobatykę powietrzną. Swoją wiedzę poszerzała na różnego rodzaju festiwalach i warsztatach zarówno w kraju jak i za granicą. Od ponad 5 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki na szarfach dla dzieci jak dorosłych. Jej uczennice zdobywają nagrody w konkursach krajowych jak i zagranicznych. Sama również zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski 2019r. w kategorii Aerial Hoop Double Professional. W 2017 roku współorganizowała Aerial Open Space oraz prowadziła warsztaty na największym festiwalu cyrkowym w Europie: European Juggling Convention. Od kilku lat zajmuje się również dziedziną, którą określa jako akrobacje ikaryjskie. Jako Duet Marysia i Julian została Zwycięzcą programu Mam Talent! (2019). Aktualnie aktywnie występuje na scenie, na różnego rodzaju wydarzeniach na terenie całego kraju, zarówno w duecie jak i prezentując taniec w powietrzu.

Przestrzeń:
Inspiracją do powstania wyglądu i klimatu N.A.Y.S. jest natura. Chcemy być jak najbliżej przyrody, z jej pieknem i prostotą. Znajdziesz u nas dwie sale do ćwiczeń i medytacji: dużą, wyposażoną w 17 hamaków do ćwiczeń oraz małą, z wspaniałym relaksującym klimatem świec, damską i męską szatnię oraz recepcję z kawiarenką. Podłoga w salach, to piękna naturalna deska bambusowa, tak przyjazna dla użytkownika, że stosuje się ją nawet w przedszkolach. Na dużej sali twoją uwagę może przyciągnąć grafika, stworzoną specjalnie na dla nas przez artystkę graficzkę @martamikola. Przywiązujemy ogromną uwagę do szczegółów, zapachów, materiałów. Chcemy, żebyś w NAYS poczuł się odrobinę, jak w SPA.Zdjęcia studia

Footprint:

W NAYS robimy co w naszej mocy, żeby wykazać się szacunkiem dla środowiska:
♥ Tworząc przestrzeń staraliśmy się maksymalnie wpleść istniejące w niej elementy biurowe, żeby nie generować niepotrzebnych śmieci
♥ Na salach położyliśmy ekologiczne podłogi bambusowe
♥ W kawiarence korzystamy tylko z ekologicznych naczyń
♥ Nasze maty posiadają certyfikat OEKO TEX, co oznacza, że przy ich produkcji nie zanieczyszczono środowiska
♥ Nasze wałki z naturalną gryką oraz woreczki na oczy z ziołami zostały uszyte przez panią Małgosię z firmy Galena
♥ Świece do studia robimy sami z wosku sojowego i olejków eterycznych

Jeśli masz jeszcze jakiś pomysł, jak możemy przyczynić się o dbania o nasze środowisko, to jesteśmy otwarci na twoje sugestie!