Praktyczne wskazówki

Przejrzyj nasz grafik, poczytaj opisy zajęć i wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to możesz zadzwonić do studia 515-629-705 i skorzystać z naszych wskazówek.

Jeśli planujesz nas odwiedzić w następnym tygodniu strzałkami zmień widok tygodnia na kalendarzu. Jest szansa, że znajdziesz jakieś nowe zajęcia w następnym tygodniu kalendarza, których jeszcze nie ma w obecnym.

Swój pierwszy karnet możesz kupić przez internet, lecz jeśli nie chcesz kupować kota w worku, po prostu zadzwoń, lub wyślij mail, umów się na pierwszą wizytę i po zajęciach możesz zadecydować w sprawie karnetu. Rezerwację na zajęcia możesz odwołać do 2 godzin przed zajęciami. Później nie ma już takiej możliwości.

Zabierz ze sobą miękki, wygodny strój, a telefon zostaw w szatni. Jeśli wybrałaś(eś) zajęcia „aerial” załóż koszulkę z rękawkiem (krótkim, bądź długim) i upewnij się, że w Twoim stroju nie ma zamków błyskawicznych. Wchodząc na salę zdejmij biżuterię i zegarek.

Maty do ćwiczeń wypożyczamy za 5zł- koszt czyszczenia i dezynfekcji. Jeśli masz ochotę, przynieś swoją matę, możesz ją również u nas przechowywać na specjalnie zaprojektowanym do tego stojaku. Znajdziesz też u nas zawsze świeżą wodę i herbatę, nie musisz przynosić swojej.

Jadąc do nas pamiętaj, że ulica Postępu często się korkuje, że z Marynarskiej nie można skręcić w Postępu. Jeśli wybrałaś(eś) samochód, by do nas dotrzeć, daj sobie dodatkowe 20 min na dojazd, żeby się nie stresować. Szczególnie w godzinach szczytu, aby uniknąć korka na ul. Postępu przejedź przez ul. Suwak i biurowiec T-Mobile. Przejazd przez T-Mobile na hasło "Adgar" (nazwa naszego kompleksu). Zaparkuj na parkingu podziemnym: przy dużym napisie ADGAR PLAZA skręć w prawo i przejedź przez szlaban na wprost, pobierz bilet, a po zajęciach skasujemy Ci go na recepcji. Gwarantujemy 3 darmowe godziny parkingu. Przed budynkiem mamy dużo stojaków na rowery, a także, znajdujemy się kilka minut piechotą od przystanków autobusowych, stacji kolejki WKD oraz przystanku tramwajowego, czy 5 minut piechotą od Galerii Mokotów.

W kompleksie Adgar Plaza znajdziesz nas w budynku B, na parterze, na lewo za windami. Wchodząc przez główne drzwi budynku zadzwoń domofonem- przycisk N.A.Y.S.
Jakbyś miał(a) problem z odnalezieniem do nas drogi, dzwoń, 515-629-705, pokierujemy!

Do zobaczenia w N.A.Y.S.!