Wydarzenia
Aerial Yoga- poranne warsztaty wprowadzające || od 19.01.
Zapisz się

Aerial Yoga- poranne warsztaty wprowadzające || od 19.01.

 

 

Aerial Yoga nie jest wytworem odseparowanym od klasycznej jogi, tylko jej modyfikacją. Tak samo wykorzystuje asany (pozycje jogi), pranayamę (techniki oddechowe) i medytację.
Podczas ośmiu godzinnych spotkań poznasz podstawowe asany w powietrzu i często ich naziemne odpowiedniki. Zauważysz różnice i podobieństwa pomiędzy klasyczną jogą i tą z hamakiem. Nauczysz się, jak wykorzystywać hamak do rozwijania, udoskonalania i ułatwiania Twojej praktyki jogi. Nie pominiemy technik oddechowych, elementów koncentracji i medytacji, to wszystko wpleciemy w ten podstawowy kurs  [♥]

Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki o 10:30.


Aerial joga, której uczymy w naszym studio jest wyjątkowa. Możesz dowiedzieć się więcej o tej metodzie wchodząc na www.aerialyoga.com .UNNATA® oferuje autentyczną jogę z wykorzystaniem miękkiego hamaka do odkrywania, udoskonalania i rozwijania tradycyjnych pozycji jogi, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Na warsztatach UNNATA® zrelaksujesz i wzmocnisz ciało, rozluźnisz miejsca chronicznych napięć w ciele, wynikających z siedzącego trybu pracy. Hamak w UNNATA® AERIAL jodze ma niesamowite działanie terapeutyczne, wydłuża i odpręża kręgosłup. Dzięki niemu wiele trudnych asan staje się osiągalnymi do wykonania dla każdego, co w połączeniu z uczuciem zabawy, jakie daje hamak sprawia, że od Aerial Jogi nie trudno się uzależnić!
Przyjdź na nasz warsztat, żeby zapoznać się z jogą oraz aerial jogą w powolnym tempie i kameralnych warunkach. Naucz się podstawowych asan i zobacz jak to jest "polatać na jodze!".

Zapoznaj się z regulaminem studia ( www.nays-yoga.pl/regulamin ),
Ubierz wygodny strój, bez zamków błyskawicznych i biżuterii, koszulkę z rękawkiem i długie spodnie.

Warsztat poprowadzi Ania Tarasewicz z NAYSowego zespołu..

Koszt całego kursu: 320 zł, czyli 40 zł za każdą godzinę pełnego wiedzy i praktyki warsztatu ♥

lLOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 10,
O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń! Warsztat odbędzie się przy minimalnej grupie 6 osób.

3 GODZINY PARKINGU PODZIEMNEGO GRATIS!

UWAGA!
Rezerwacji możesz dokonać wysyłając maila na hello@nays-yoga.pl lub telefonicznie 515629705
Możesz dokonać przedpłaty na konto, którego numer otrzymasz w mailu zwrotnym. Jeśli wolisz, zajrzyj do studia i zapłać kartą, lub gotówką. Przedpłata stanowi gwarancję miejsca.