Wydarzenia
Rysunek emocjonalny i joga || 16.01.
Zapisz się

Rysunek emocjonalny i joga || 16.01.

Tworzenie sztuki jest dla mnie niczym innym jak podążanie za swoja intuicją, nieustanne wsłuchiwanie się w siebie, puszczenie i roztapianie ego, by wewnętrzna prawda mogła wyjść na powierzchnię. Proces tworzenia sztuki jest niczym medytacja. Emocional drawing (rysunek emocjonalny) jest jedną z metod terapii sztuką. Należy podkreślić, że w arteterapii nie trzeba mieć żadnych uzdolnień w kierunku określonej dziedziny sztuki, to nie ma znaczenia. Działanie terapeutyczne ma sam proces twórczy.

Zapraszam Cie na warsztaty Rysunku Emocjonalnego w połączeniu z praktyką jogi. Chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem tworzenia i pokazać Wam jak piękny może być dzięki temu nasz wewnętrzny świat. Ekspresja artystyczna powoduje w człowieku uczucie wyzwolenia, a sam proces rysowania jest głęboko relaksujący, pomaga oczyścić umysł od nadmiaru myśli.


Co będziemy robić na warsztacie?

->By przygotować nasz umysł do kreatywnego procesu tworzenia, rozpoczniemy warsztaty od obudzenia ciała praktyką vinyasa jogi slow:

*pozbędziemy się napięć w ciele, dzięki miękkim ruchom i delikatnym asanom;
* wyregulujemy oddech dzięki praktyce jogi oraz pranayamie ( czyli techniką oddechową);
* dzięki jodze zintegrujemy ciało i umysł, co pomoże otworzyć się na kreatywność.

-> Po praktyce jogi, usiądziemy z ciepłą herbatą i przystąpimy do rysowania.
* jeżeli masz w domu swoje ulubione kredki, ołówki, flamastry to zabierz je ze sobą
* by móc wziąć udział w warsztacie nie musisz potrafić rysować, wystarczą chęci oraz ciekawość. To będzie świetna zabawa!

-> By zintegrować cały nasz proces, zakończymy warsztaty kojąca praktyka Jogi Nidry- jogi śnienia.


Warsztat poprowadzi Ola Perec.

Cześć, nazywam się Aleksandra Perec i jestem ilustratorką, graficzką, rzeźbiarką i designerką. Tworzę, inspirując się naturą i naturalnie przychodzi mi tworzenie rzeczy o świecie zwierząt, o magii, która się dzieje w nas i innych ważnych sprawach
ziemskich. Ukończyłam Warszawska Akademie Sztuk Pięknych oraz krytyke artystczna na UKSW w Warszawie. Od trzech lat jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Reklamy.
Oprócz bycia artystką, od kilku lat uczę jogi. Joga pcha mnie do przodu sprawiając, że każdy dzień jest wyjątkowy. Moje zajęcia charakteryzują się dynamicznym, płynnym przechodzeniem z pozycji do pozycji w stylu vinyasa, w rytmie miękkiego oddechu.


Czas trwania Warsztatu : 3h

Cena 200zl

Żeby zapisać się na warsztat, napisz do nas:

hello@nays-yoga.pl, lub zadzwoń: 515629705,

dostaniesz od nas maila z danymi do przelewu. Płatność stanowi potwierdzenie rezerwacji.

Liczba miejsc na warsztat ograniczona do 11

Warsztat odbędzie się przy minimalnej grupie 6 osób,Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, zachowujemy dystans i prowadzimy dezynfekcję. Jeśli nie masz swojej maty, możesz wypożyczyć u nas zdezynfekowaną za 5zł. To podstawa naszego komfortu, ale dzięki temu czując się bezpiecznie, możemy tworzyć też kojącą i ciepłą atmosferę studia ♥

Dysponujemy garażem podziemnym, umożliwiamy 3 godziny bezpłatnego parkingu,

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu bez konieczności podania przyczyny.