Wydarzenia
Poranny kameralny kurs pilates
Zapisz się

Poranny kameralny kurs pilates

*8 spotkań

*wtorki i czwartki 7:00- 8:00 od 29 września

*w kameralnej grupie: max 10 osób

*podstawy teorii, dużo wiedzy i mnóstwo praktyki

*pod okiem wybitnego specjalisty i cudownego człowieka - Patryka Tomaszewskiegoczym jest Pilates?

Pilates to forma holistycznego programu treningowego, w której duży nacisk stawiany jest na detale.

- To trening usystematyzowany i bardzo konkretnie ułożony, ale jednocześnie zostawiający dość duży margines swobody dla modyfikacji wprowadzanych pod kątem indywidualnych potrzeb czy schorzeń

Trenując Pilates, zmieniasz spojrzenie na pracę z ciałem. Uczysz się poprawnych wzorców ruchowych i zyskujesz świadomość. To trening holistyczny, ale skupia się przede wszystkim na czuciu głębokim. To prawda, że trening ten należy do trudnych, ale jego efekty widać już po kilku sesjach. I nie chodzi tylko o sylwetkę w znaczeniu jej atrakcyjności, a przede wszystkim o walory treningu prozdrowotnego – lepszą postawę ciała, świadomy ruch, kontrolę równowagi itd.


PATRYK TOMASZEWSKI - magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd. Metodą Josepha Pilatesa zainteresował się już na początku swojej drogi zawodowej. Najpierw zgłębiał tajniki pracy na macie, ukończył kilka kursów i doskonalił swoją technikę u polskich i zagranicznych nauczycieli. Obecnie jest aktywnym studentem Akademii Diamond Pilates w Warszawie, gdzie systematyzuje swoją wiedzę dotyczącą pracy na dużych maszynach.

Właściciel firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski', współpracuje ze szkołami w Polsce, Ukrainie, Litwie czy w Japonii. Występuje na konwencjach, prowadzi szkolenia i warsztaty, organizuje eventy sportowe oraz zagraniczne wyjazdy fitness,. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.


Koszt całego kursu: 320 zł, czyli 40 zł za każdą godzinę pełnego wiedzy i praktyki warsztatu ♥

lLOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 10,
O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń! Warsztat odbędzie się przy minimalnej grupie 6 osób.
3 GODZINY PARKINGU PODZIEMNEGO GRATIS!
UWAGA!
Rezerwacji możesz dokonać wysyłając maila na hello@nays-yoga.pl lub telefonicznie 515629705
Możesz dokonać przedpłaty na konto, którego numer otrzymasz w mailu zwrotnym. Jeśli wolisz, zajrzyj do studia i zapłać kartą, lub gotówką. Przedpłata stanowi gwarancję miejsca.